واشرون کنستانتین نمونۀ اولیۀ یک ساعت دو زمانه

حالت مطالعه
یکشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

واشرون کنستانتین نمونۀ اولیۀ یک ساعت دو زمانه را که منحصراً برای کوهنورد کوری ریچاردز ساخته شده است، عرضه می کند

هفتۀ گذشته، واشرون کنستانتین (Vacheron Constantin) در شهر نیویورک رویدادی را برگزار کرد که حول فعالیت اخیر کوری ریچاردز (Cory Richards)، عکاس حرفه ای مشهور و کاوشگر بزرگ و همچنین سفیر VC، جهت ایجاد راهی در کوه اورست در شمال شرق تبت، متمرکز بود. این اولین بار نبود که ریچاردز به کوه اورست صعود کرده بود، او پیشتر نیز دو بار به این کوه معروف جهان صعود کرده بود که یکی از آنها در سال 2016 بدون کمک اکسیژن اضافی بود. متاسفانه، این سفر به دلیل بدی وضعیت آب و هوا در میان راه متوقف شد.

Vacheron Constantin Overseas Dual Time

برای علاقمندان به ساعت، نکتۀ جالب توجه دربارۀ فعالیت ریچاردز آن چیزی است که به مچ او بسته شده است. واشرون با این کاوشگر همکاری کرد تا یک نمونۀ اولیه از ساعت دوزمانۀ این برند از جنس تیتانیوم بسازد. ظاهر کلی این نمونۀ اولیه، با استفاده از سایۀ جذاب خاکستری و رگه های نارنجی درخشان، به طور کلی متفاوت از واشرون است، که برای مدت طولانی ایده آل های طراحی خود را با یک طرز فکر موقرانه تری دنبال کرده بود. حضور تیتانیوم نیز تا حدی شگفت آور بود، زیرا این فلز سبک وزن به ندرت در واشرون استفاده می شد. صفحۀ آن یک ظاهر شنی جذاب دارد که به خوبی با ظاهر اسپرت خط تولید اورسیز (Overseas) مطابقت دارد. دو تاج در سمت راست ساعت قرار دارد. موقعیت اول تاج روی ساعت 3 زمان محلی را تنظیم می کند، موقعیت دوم آن زمان خانگی را تنظیم می کند. روی صفحۀ ساعت 6، یک نشانگر تاریخ قرار دارد که با زمان محلی تنظیم شده است و از طریق پیچ قرار گرفته روی ساعت 4 تنظیم می شود.

Vacheron Constantin Overseas Dual Time

این ساعت که مانند ساعت های دیگر این خط تولید در ابعاد 41 میلی متر در 8/12 میلی متر تولید شده است، دارای گالیبر 5110 است. این موتور که مخصوص اورسیز دوال تایم توسعه یافته است، از 234 جزء تشکیل شده است و تا 60 ساعت نیرو ذخیره می کند. روی روتور که با طلای 22 k اجرا شده است، تصویر رشته کوه هیمالیا حکاکی شده است، که بر اساس تصویر گرفته شده توسط خود ریچاردز است.

Vacheron Constantin Overseas Dual Time

هرچند واشرون هنوز تأیید نکرده است که آیا این نمونه اولیه رسماً تولید خواهد شد یا خیر، پاسخ مثبتی که این ساعت در رسانه های اجتماعی دریافت کرده است، خود، گویاست. حتی اگر این طراحی خاص به صورت یک قطعۀ منحصربفرد باقی بماند، طراحی رنگی زیبایی شناختی و جوان پسند آن مرا نسبت به آنچه که قرار است بعداً در مجموعۀ اورسیز عرضه شده است، هیجان زده کرده است.

 

واشرون کنستانتین نمونۀ اولیۀ یک ساعت دو زمانه
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم