سیکو پریسیج (Presage)

حالت مطالعه
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

سیکو مدل های رانش فنری را برای اولین بار به مجموعۀ پریسج اضافه می کند

علیرغم این واقعیت که مجموعۀ پریسیج (Presage) تنها سه سال است که عرضه شده است، به دلیل ارزش بالای خود به یکی از بخش های اصلی هویت معاصر سیکو تبدیل شده است. پریسیج که به دو گروه «بیسیک» و خط پیچیده تر «پرستیژ» تقسیم می شود، خود را به یکی از جامع ترین مجموعه های سیکو از نقطه نظر قیمت تبدیل کرده است. ما اخیراً اخباری را دریافت کردیم، مبنی بر اینکه دو ساعت مچی SNR037 و SNR039 نه تنها نشانگر یک معیار جدید برای پریسیج هستند، بلکه اولین ها را برای این خط تولید معرفی می کنند. درست است، نیروی لازم برای هر دوی این ساعت ها توسط فناوری انحصاری سیکو، یعنی رانش فنری (Spring Drive) تأمین می شود.

Seiko Presage Collection

فناوری رانش فنری که پیشتر به برندهای گرند سیکو و کردور (Credor) محدود بود، در بازلورد 2019 راه خود را به زیرمجموعۀ اسپرت سیکو، یعنی پراسپکس (Prospex) باز کرده است. سری های پراسپکس و پریسیج به عنوان منزلگاه ساعت های مچی پیشرفته و متمرکزی که برند سیکو را مطرح می کنند، در هم پیچیده شده اند. این دو ساعت جدید تقریباً شبیه هم هستند، و تنها تفاوتشان در صفحه های سیاه و سفید چینی شان هست. میناکاری نشانۀ رایج ساعت های پریسیج است که تکنیک های آریتا (Arita) و شیپو (Shippo) به یادماندنی ترین تکنیک های روی صفحۀ سیکو هستند. این ساعت ها همگی توسط میتسورو یوکوساوا (Mitsuru Yokosawa) ، صنعتگر 48 سالۀ صنعت میناکاری ژاپن ساخته شده اند. در حالی که بسیاری از محصولات کوچک مینا کاری حدود 10 سانتیمتر مربع هستند، صفحه های استفاده شده در ساعت های مچی سیکو به طور قابل توجهی کمتر از 3 سانتیمتر قطر دارند. به گفتۀ سیکو، یوکوساوا تنها هنرمند ژاپنی است که می تواند در این ابعاد کار کند.

Seiko Presage Collection

هردوی این ساعت ها دارای کالیبر  5R65 هستند که دارای دقت +/-1 ثانیه در روز بوده و تا 72 ساعت ذخیرۀ نیرو دارد. این موتور همچنین ذخیرۀ نیرو را بین ساعت های 7 و 8 روی صفحه و یک پنجرۀ تقویم روی ساعت 3 نشان می دهد. سیکو از روکش فوق سخت (Super Hard) روی قاب 40 میلی متری استیل ضد زنگ استفاده کرده است که دارای گوشوارک های بلند و صاف هست. همچنین، مقاومت این قاب در برابر آب تا عمق 100 متر برآورد شده است. یک کریستال یاقوت کبود روی صفحۀ میناکاری قرار گرفته است، در حالی که کالیبر 5R65 از پشت قاب قابل مشاهده است. مدل سیکو پریسیج میناکاری فنر رانشی SNR038  و SNR039 هر دو 4500 دلار قیمت دارند و در ماه اکتبر عرضه خواهند شد.

 

ساعت مچی سیکو
سیکو پریسیج (Presage)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم