امگا سیمستر غواصی جدید 300 متر

حالت مطالعه
چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

امگا سیمستر غواصی جدید 300 متر، پنجاهمین سالگرد جیمز باند را جشن می گیرد

برند ساعت مچی امگا، برای گرامیداشت پنجاهمین سالگرد فیلم جیمز باند On Her Majesty’s Secret Service در سال 1969، یک مدل جدید در سری معروف سیمستر دایور 300 متر عرضه می کند. این آخرین ساعت مچی جدیدترین عرضۀ بهار از مشارکت امتیاز باند و تولید کنندۀ معروف سوئیسی است. در حالی که اولین ساعت های امگا روی مچ جاسوس بزرگ در فیلم چشم طلایی (GoldenEye) در سال 1995 دیده شد.

Omega Seamaster Diver 300M

این مدل جدید، از تمامم جنبه های کاربردی، شبیه مدل های قبلی خانوادۀ سیمستر دایور 300 M است. آن از یک قاب 42 میلی متری با مقاومت 300 متری، با سوپاپ هلیومی ساعت 10، و محافظ های تاج منحنی، و یک پشت قاب محکم که از موتور، یعنی کالیبر 8800 امگا محافظت می کند، استفاده می کند. موتور اتوماتیک کرونومتر کوآکسیال مستر (Co-Axial Master Chronometer)  قادر به ذخیرۀ نیرو تا 55 ساعت و دارای مقاومت مغناطیسی 15000 گاوس است. قاب خارجی تک جهتۀ غواصی که ظاهر ساعت را دربرمی گیرد، از سرامیک مشکی ساخته شده است، و مقیاس غواصی با میناکاری سفید پر شده است. در کنار قاب یک صفحۀ پیچ شده از طلای زرد 18 عیار قرار دارد که روی آن  X/7, 007 حک شده است که به شمارۀ خاص ساعت در میان 7007 قطعه اشاره می کند.

این ساعت مچی چند مورد از نشانه های ساعت نمادین جاسوسی را روی صفحۀ سرامیک مشکی با روکش PVD خود دارد. از قبیل، شاخص طلایی ساعت 12 از خانوادۀ تخیلی باند الهام گرفته است. و در روز هفتم هر ماه، عدد 7 که از طریق شاخص تاریخ دیده می شود، از همان فونت «007» لوگو استفاده می کند. برجسته تر از همه، یک سرگلولۀ 9 میلی متری در مرکز صفحه قرار دارد، که بیشترین الهام بخشی را دارد. آخرین نشانه در «50» مخفی دیده می شود، تنها اشارۀ مستقیم به On Her Majesty’s Secret Service که روی عدد 10 چاپ شده و در شب از طریق سوپرلومینوا دیده می شود.

برای طرفداران جیمز باند، این ساعت جدید به احتمال زیاد به عنوان یک ساعت جالب و مورد استقبال در تاریخچۀ ساعت سازی امگا و باند دیده می شود. این ساعت که پر است از اشاره های بدیهی و جالب توجه به عامل 007، در خط بین ساعت سازی جدی و نوآوری قرار دارد. و با رونمایی از فیلم جدید باند در بهار آینده، برای کسانی که چشم انتظار هستند، این تنها نقطۀ تلاقی ساعت بعدی باند با بوتیک های امگاست.

Omega Seamaster Diver 300M

هنوز اطلاعی در مورد قیمت این ساعت در دسترس نیست، اما اطلاعات بیشتر را می توانید در وب سایت امگا به دست بیاورید.

 

امگا سیمستر غواصی جدید 300 متر
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم