موج سواری با سیل ها : اولیسی ناردین (Ulysse Nardin)

حالت مطالعه
شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

موج سواری با سیل ها: دایور دیپ دایو اولیسی ناردین، مدل «وان مور ویو»

اولیسی ناردین (Ulysse Nardin) برای اولین بار ساعت های مچی نیروی دریایی آمریکا را در سال 1905 تأمین می کرد. این ساعت ساز سوئیسی که برای ساعت های غواصی خود شهرت دارد، با خلق ساعت های دریایی مانند مرین تورپیلور (Marine Torpilleur) یک بار دیگر این ارتباط را در سال های اخیر احیا کرده است. این هفته، اولیسی ناردین یک ساعت مچی جدید با ارتباط منحصربفردی با نخبه ترین واحد نیروی آمریکا یعنی سیلز (SEALS)، و یک سازمان خیریه که توسط اعضای آن بنیانگذاری شده اند، عرضه کرده است. این چیزی است که شما باید در مورد دایور دیپ دایو «وان مور» ویو (Diver Deep Dive “One More Wave”) بدانید.

Ulysse Nardin Diver Deep Dive

وان مور ویو یک سازمان خیریۀ غیرانتفاعی با اصالت سان دیه گویی است که در سال 2015 توسط گروهی از سیل های (SEALS) نیروی دریایی با اشتیاق موج نوردی و میل به کمک به جانبازان از کارافتاده تأسیس شد. رئیس اولیسی ناردین در آمریکا، فرانسوا خاویر هاتیر (Francois-Xavier Hotier) ایدۀ تولید ساعت مچی را پس از یک جلسه با مدیر عامل وان مور ویو ، کایلی باکت (Kyle Buckett) ارائه داد.

Ulysse Nardin Diver Deep Dive

این ساعت مچی تکرار جدیدی از مدل دایور دیپ دایو اولیسی ناردین است. این ساعت دارای یک قاب 46 میلی متری زاویه دار است که در این مدل از جنس تیتانیوم مشکی با روکش DLC با قاب تک جهتۀ 12 زمانه از همان جنس است. قاب، چندین ویژگی متمایز سودمند برای غواصان حرفه ای دارد، مانند محافظ تاج قابل جدا شدن در موقعیت ساعت 2 و یک سوپاپ پیچی رهاسازی هلیوم در موقعیت ساعت 9 برای غواصی های طولانی یا غواصی های اشباع درون کپسول غواصی. نوآوری دیگر در بند لاستیکی آن است که شامل یک جزء قابل تنظیم است که با تغییرات اندازۀ مچ ناشی از فشردگی لباس های غواصی نئوپرین در طول غواصی تنظیم می شود. . البته، قاب سطح بی نهایتی از مقاومت دربرابر آب ارائه می دهد – 1000 متر، که بسیار بیشتر از مقدار کافی برای موج نوردی وحشی ترین امواج است.

Ulysse Nardin Diver Deep Dive

زیر کریستال یاقوت کبود غیرانعکاسی، صفحۀ مشکی رنگ با جزئیات زرد و عقربه ها و شاخص های درخشان، یک پنجرۀ کوچک گرد روی ساعت 3 و یک ثانیه شمار غیر معمول روی ساعت 5 با عقربۀ ثانیه شمار زرد رنگ قرار دارد. روی پشت قاب محکم این ساعت مچی لوگوی One More Wave حک شده است. پشت آن موتور قرار دارد، کالیبر اتوماتیک UN-320 که دارای اهرم سیلیکونی و چرخ و همچنین فنر تعادل سیلیکونی به همراه چرخدنگ معروف این برند می باشد. موتور دارای یک مکانیزم اصلاح تاریخ است که می تواند تاریخ را عقب یا جلو ببرد. موتور این ساعت، در صورت کوک کامل تا 48 ساعت ذخیرۀ نیرو دارد. قیمت ساعت مچی اولیسی ناردین دایور دیپ دایو، که منحصراً در ایالات متحده فروخته می شود، 13500 دلار است.

 

موج سواری با سیل ها : اولیسی ناردین (Ulysse Nardin)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم