جی شاک زره باستانی ژاپن

حالت مطالعه
چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

جی شاک زره باستانی ژاپن را با MRGB1000D بازنمایی می کند

برند ساعت جی شاک (G-SHOCK) به توسعه و به روزرسانی مجموعۀ MR-G خود ادامه می دهد و در عین حال تلاش می کند تا سنت و تاریخ بومی ژاپن را برای الهام گرفتن، کاوش کند. مدل جدید MRGB-1000D یک مدل با اندازۀ متوسط با طیف رنگی مشکی و قرمز است که ظاهر زره و شمشیرهای ژاپنی را یادآوری می کند.

G-SHOCK MRGB1000D

قاب و دستبند MRGB1000D از تیتانیوم ساخته شده است که سطح آن محکم سازی شده است. این کار آن را چهار تا پنج برابر سخت تر از تیتانیوم معمولی می کند. همچنین تیتانیوم استفاده شده در این ساعت دارای روکش کربید تیتانیوم است که آن را ضدخش می کند و به سطح آن جلای نقره ای می دهد. قاب، که در چهارگوشۀ آن چهار پیچ قابل مشاهده قرار گرفته است، به خاطر استفاده از روکش DLC سیاه، دارای جلای سیاه رنگ است. سطح صفحه دارای جزئیات برجستۀ قرمز می باشد – شامل عقربه شما مرکز، مقیاس روی صفحۀ کوچک روی ساعت ، و شاخص های روی فلنج – که از زره قرمز رنگی که سامورایی ژاپن فئودال می پوشیدند، الهام گرفته است.

G-SHOCK MRGB1000D

درخشندگی جذاب قاب و دستبند از طریق پولیش هنری سالاز (Sallaz) حاصل شده است، تکنیکی که هنرمندان به دقت هر سطح را جلا می دهند تا درخشش آینه واری به دست بیاید. کریستال یاقوت کبود ضدخش که دارای شاخص شفافیت است،  دارای روکش غیرانعکاسی می باشد که خواندن ساعت را تسهیل می کند. مانند مدل های قبلی MR-G، این ساعت از نیروی خورشیدی و اتصال بلوتوث برای زمانسنجی دقیق استفاده می کند. سیستم پیشرفتۀ اصلاح زمان از بلوتوث و سیگنال های تنظیم رادیویی استفاده می کند تا اطلاعات مربوط به زمان را به دست بیاورد و تغییرات دقیقه ای منطقۀ زمانی را منعکس کند. سیستم نیروی خورشیدی جی شاک انرژی زیادی تولید می کند که عملکرد بی وقفۀ ساعت را تضمین می کند.

نشان دادن زمان و تاریخ، نشان دادن ساعت جهانی در بیش از 300 شهر، کرونوگراف و شمارشگر معکوس، هشدار روزانه، نشانگر سطح باتری، و یک تقویم کامل که تا سال 2099 دقت دارد، از عملکردهای این ساعت است. این ساعت مچی همان ویژگی ضدضربه و ضدمغناطیس افسانه ای جی شاک را دارد، به همراه یک صفحۀ ضدمغناطیس درون ماژولی که حساسیت دریافت امواج رادیویی را تقویت کرده و از ضدمغناطیس بودن در طول استفادۀ معمول روزانه اطمینان حاصل می کند. استفاده کنندگان می توانند این ساعت را با برنامه های متصل به MR-G برای عملکردهای متصل به تلفن هوشمند جفت کنند. یک نور LED از خوانده شدن آسان ساعت در شب، در آب و هوای بد و هر زمان دیگری که نور کم است، اطمینان حاصل می کند. در نهایت، به خاطر کاهش اندازۀ گیرندۀ اتصال بلوتوث و سیگنال تنظیم زمان، مهندسان جی شاک توانسته اند هم اندازه و هم ضخامت قاب خارجی را تقریباً تا دو میلی متر کاهش دهند که باعث راحتی استفاده از این ساعت می شود.

ساعت های جی شاک

 

جی شاک زره باستانی ژاپن
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم