شن های سپید زمان: هابلوت (Hublot)

حالت مطالعه
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

شن های سپید زمان: هابلوت مدل های محدود کلاسیک فیوژن عدن راک را برای آقایان و خانم ها عرضه می­کند

در میان همکاری ها و مشارکت های متعدد هابلوت (Hublot)، این شرکت سال گذشته با هتل کپ عدن راک (Cap-Eden-Roc)  فرانسه کار کرده است تا یک ساعت خاص با تولید محدود تولید کند. در ساخت این ساعت، طرح معروف آفتاب و شن را دنبال کرده است. این هفته، هابلوت آخرین ساعت های فوق انحصاری حاصل از مشارکت با مجموعۀ هتل های لوکس اوتکر (Oetker) را عرضه کرده است که هر دو از عدن راک دی سنت بارتلمی (Eden Rock de Saint Barthelemy) الهام گرفته است. برای آقایان، مدل کلاسیک فیوژن ایروفیوژن کرونوگراف عدن راک (Classic Fusion Aerofusion Chronograph Eden Rock) با کالیبر کرونوگراف اسکلتی، و برای خانم ها، کلاسیک فیوژن عدن راک (Classic Fusion Eden Rock)، که یک ساعت سه عقربه ای با قاب الماس دار و اعداد یاقوت است، ارائه داده است.

Hublot Launches Classic Fusion Eden Rock

ساعت های مچی، که هر دو تنها در 25 عدد تولید شده اند، به طور همزمان با افتتاح مجدد عدن راک عرضه شدند. عدن راک یک مقصد گردشگری برای سلبریتی ها و شخصیت های معروف است که پاییز امسال پس از تخریب توسط طوفان ایرما مورد بازسازی گسترده قرار گرفت. این ساعت ها که ابتدا تنها در هتل و در نهایت در بوتیک های منتخب هابلوت موجود خواهد بود، به خاطر رنگ سفید خیره کننده شان که منعکس کنندۀ شن های سفید سواحل سنت بارت (St. Barth) و دیوارهای سفیدرنگ هتل هستند، و تون قرمز صخرۀ عدن که در صفحه و بندهای ساعت منعکس شده اند، قابل توجه است.

ساعت کلاسیک فیوژن ایروفیوژن عدن راک، دارای قاب 45 میلی متری از تیتانیوم صیقلی و براق است. قاب خارجی آن توسط 8 پیچ H شکل معروف هابلوت نشانگذاری شده است. صفحۀ یاقوت کبود دارای شاخص ها و عقربه های صیقلی رادیومی است. روی ساعت های 9 و 3 صفحه های کوچکی قرار دارند که روی صفحه ساعت 3 آرم «Eden Rock St. Barth» قرار دارد. زیر صفحۀ شفاف آن کالیبر اتوماتیک اسکلتی HUB 1155 قرار دارد که با فرکانس 28800 Vph کار کرده و برای 42 ساعت ذخیرۀ نیرو دارد.

ساعت مچی کلاسیک فیوژن عدن راک برای خانم ها از نظر اندازه کوچکتر، و از نظر کارکرد ساده تر از مدل مخصوص آقایان است. این ساعت دارای قاب تیتانیوم به قطر 38 میلی متر و ضخامت 10 میلی متر است. دارای 36 الماس برلیان است و روی صفحۀ سفید آن 10 قطعه یاقوت به عنوان شاخص زمان استفاده شده اند. برای شاخص ساعت 12 از لوگوی ER و برای ساعت 3 از صفحۀ تقویم استفاده شده است. درون قاب کالیبر اتوماتیک HUB 1100 قرار دارد که بر سلیتا SW 300-1 مبتنی است و 42 ساعت ذخیرۀ نیرو دارد.

 

شن های سپید زمان: هابلوت (Hublot)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم