ساعت مچی سوئیسی هابلوت مدل Big Bang

حالت مطالعه
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

مدل Big Bang Integral هابلوت: اولین Big Bang با بند یکپارچه

این هفته، خانه ساعت گروه لوکس LVMH]، صحنه میانی دنیای ساعت را به خود اختصاص داد. این گروه جدیدترین مدل‌های 2020 را در یک رویداد گران و انحصاری در دبی معرفی نمود. هابلوت یکی از نمایش‌دهنده‌ها بود که 15 سالگی مدل Big Bang خود را با معرفی اولین Big Bang با بند یکپارچه فلزی جشن گرفت. نام این مدل Big Bang Unico Integral نام دارد.

شکل 1- مدل تمام مشکی Big Bang Unico Integral شرکت Hublot

ساعتی نمایانگر نوع دیگری از مدل موجود Big Bang Unico سری 42 هابلوت است. به علاوه این ساعت دارای طراحی بدنه به روز شده است که اولین آن دستبند جدید آن است که ما را به یاد اولین سری‌های Big Bang در سال 2005 می‌اندازاد. بدنه 42 میلی‌متری آن شامل لبه گردی با هشت پیچ H شکل معروف است. استفاده از نماها در 12 و 6 به جای عددهای عربی، فرق مشخص دیگری نسبت به مدل‌های Big Bang Unico 42 است.

شکل2- مدل تمام مشکی Big Bang Integral هابلوت

کالیبر داخل نیز برای طرافداران مدل‌های جدید Big Bang هابلوت، آشنا است.کالیبر HUB1280 با با 354 قطعه، یک سیستم اتوماتیک را به وجود آورده که می‌تواند انرژی را به مدت 72 ساعت ( 3 روز) نگه دارد.

مدل Big Bang Unico Integral هابلوت در سه ورژن مختلف پیشنهاد می‎شود. هر کدام از این موارد شامل بندی است که با بدنه آن همخوانی دارد. یکی شامل تیتایوم سبک و محکم است (با قیمت 20.900 دلار). دیگری مدل سرامیکی سیاه و ضد خش است که به 500 عدد محدود شده و قیمت آن 23.100 دلار است و دیگری، اختصاصی طلای پادشاه است. آلیاژ 18 عیار رزگلد، مس و پلاتین (با قیمت 43.500 دلار).

شکل 3- کلیبر اتوماتیک هابلوت Hub1280 قابلیت ذخیره انرژی برای سه روز را دارد

 

ساعت مچی سوئیسی هابلوت مدل Big Bang
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم