ساعت خورشیدی سیکو

حالت مطالعه
دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

صربستان با ژاپن دیدار می‌کند: ساعت خورشیدی جدید نسخه محدود Astron Solar GPS سیکو نواک جوکویچ

در سال 2014، سیکو ژاپن با قهرمان صربستانی تنیس (نواک جوکویچ)، قرارداد همکاری امضا کرد. این تاریخ دو سال بعد از آن است که ساعت Astron Solar GPS که از نظر فنی پیشگام بود، معرفی شد. سیکو در سال‌های گذشته، طراحی ویژه نواک جوکویچ را با تعداد نسخه  محدود از مدل Astron معرفی نمود. در این مقاله، هر آنچه که باید در مورد مدل نسخه محدود 2020 Astron GPS Splar نواک جوکویچ بدانید، می‌توانید بخوانید.

این ساعت از رنگ آبی پرچم صربستان برای صفحه اصلی استفاده کرده. رنگ قرمز و سفید که بین دو پرچم کشورهای ژاپن و صربستان مشترک است نیز در جزئیات مشاهده می‌شود.برای مثال، نوار قرمز روی ثانیه‌شمار، شماره‌های قرمز و خط قرمز دور لبه از نمونه‌های رنگ قرمز به کار برده شده است. اعداد قرمز رنگ ساعت UTC کشورهای ژاپن و صربستان را نشان ‌می‌دهد (1+ برای صربستان و 9+ برای ژاپن). ذکر این نکته ضروری است که رنگ آبی در فرهنگ ژاپن به معنی پیروزی است. رنگ طلایی (رنگ موفقیت‌ها) نیز در صفحه فرعی بالا ساعت 6 نیز نشان از 16 پیروزی گرند اسلام نواک جوکویچ دارد. این 16 گرند اسلم شامل 2 پیروزی در اپن استرالیا و ویمبلدون در سال 2019 می‌باشد. یک صفحه فرعی دیگر در ساعت 2 وجود دارد که نشانگر روزهای هفته است.

مدل Astron سال 2012 خود نیز بهبود یافته ساعت سال 1969 سیکو با همان نام بود که با انرژی خورشیدی کار می‌کرد و سیگنال‌های GPS ماهواره را نیز دریافت می‌کرد. این کار باعث می‌شد که ساعت محلی فقط با یک دکمه تنظیم شود. این مدل و مدل‌های توسعه یافته همان قابلیت را با راحتی بیشتر به همراه دارند. به علاوه می‌توان زمان خانه اصلی را نیز چک کرد. کالیبر 5X53 Dual-Time روزی دو بار به شبکه GPS وصل  می‌شود. وقتی که صفحه نور خورشید را شناسایی می‌کند، ساعت از سیگنال‌های GPS برای تنظیم خودکار ساعت برای زمان محلی استفاده می‌کند.

این ساعت به تعداد محدود 1500 عدد موجود است

این ساعت شامل بدنه فولادی ضد زنگ است که شامل قطر 7/42 میلیمتری با 3/13 میلیمتر ضخامت است. این ساعت تا عمق 100 متر آب را تحمل می‌کند. تعداد این ساعت فقط 1500 عدد است. قیمت این ساعت حدود 2600 یورو (2900 دلار) است.

 

ساعت خورشیدی سیکو
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم