رؤسای جمهور آمریکا و ساعت‌هایشان

حالت مطالعه
دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

اولین ساعت: رؤسای جمهور آمریکا و ساعت‌هایشان

فکر می‌کنم الان بهترین زمان است تا نگاهی به رئسای جمهور آمریکا و ساعت‌هایشان داشته باشیم.

در سال 1962، مرلین مونرو، به جان اف کندی یک هدیه تولد داد: یک ساعت رولکس طلایی با نوشته "Jack, With love as always, from Marilyn, May 29th, 1962". رئیس‌ جمهور می‌دانست که این کادو به معنای رابطه صمیمی با این بازیگر است. او این ساعت را به مشاورش داد تا از دستش خلاص شود. در سال 2005، ساعت، جعبه آنتیک و شعر عاشقانه مونرو در یک مزایده به قیمت 120.000 دلار به فروش رفت. در ادامه به دیگر رؤسای جمهور و ساعت‌هایشان می‌پردازیم.

جورج واشنگتون

در سال 1788، یک ساعت طلایی ساده، با کیفیت، و از نظر اندازه شبیه به ساعتی که توماس جفرسون برای جیمز مدیسون خریده بود درخواست کرد. در انتها پس از جستجوی بسیار، ساعت از بزرکترین ساعت‌ساز آن زمان (ean-Antoine Lépine) خریداری شد. این ساعت تا سال 1935 در این خانواده باقی ماند.

آبراهام لینکولن

از ساعت والتهام استفاده می‌کرد. مدلی که توسط سربازان جنگ داخل استفاده می‌شد. نام این ساعت Wm. Ellery نام داشت.  این ساعت در سال 1863 ساخته شد و با وجود گران بودنش در طول دوران جنگ و در سال 1865 بسیار محبوب بود

روزولت

از یک ساعت مچی با نام Tiffany & Co. استفاده می‌کرد. در شکل زیر نمایی از این ساعت را مشاهده می‌کنید.

ریچارد نیکسون

درست بعد از جنگ جهانی دوم، ریچارد نیکسون (به عنوان معاون رئیس جمهور) یک ساعت Vulcain Cricket هدیه گرفت. این ساعت اولین ساعت دارای زنگ بود که صدایش به حدی بود که می‌توانست فرد را از خواب بیدار کند. نیکسون در سال 1960 نامه‌ای به Vulcaine نوشت و گفت که در 5 سال اخیر زنگ ساعت کمک زیادی به من کرد.

 

جان اف کندی

در سال 1961 یک ساعت امگا که توسط سناتور آمریکا به او هدیه شده بود می‌پوشید. در مورد هدیه مرلین مونورو به او نیز توضیحاتی در اول مقاله ارائه شده است. در شکل زیر ساعت امگایی که کندی به دست می‌کرد، آورده شده است.

باراک اوباما 

اکثر اوقات ساعتی از TAG Heuer با صفحه سفید می‌پوشید. در تابستان 2007، اوباما از یک ساعت بزرگ شرکت Jorg Gray با صفحه مشکی استفاده کرد. او این ساعت را در روز تولدش هدیه گرفته بود.

چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا (دونالد ترامپ) سال‌هاست که ساعت‌های لوکس خود را به دست می‌کند. در سال 1999 یک مزایده ساعت بود که افراد معروف زیادی از جمله آرنولد، دی کاپریو و داستین هافمن در ان حضور داشتند. در آن روز دونالد ترامپ با قیمت 7.000 دلار ساعت رونالد ریگان را در مزایده برنده شد.

 

رؤسای جمهور آمریکا و ساعت‌هایشان
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم