مجموعه نظامی بولوا

حالت مطالعه
شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

بولوا سه مدل جدید را به عنوان مجموعه نظامی معرفی نمود

هفته پیش، بولوا، برند آمریکایی ساعت که در سال 1875 افتتاح شده است، سه مدل جدید که از ساعت‌های قدیمی الهام گرفته‌اند را، معرفی نمود. این ساعت‌های قدیمی در اویل قرن بیستم برای نظامیان آمریکا تولید می‌شد.

دو مدل Hack از مدل 3818-A نظامی الهام گرفته‌اند. مدل 3818-A در دهه 1950 و 1960 تولید می‌شد. مدل A-15 نیز از یک مدل ساعت سال 1944 الهام گرفته است.

دو مدل هک در دو رنگ سفید و سیاه موجود است. مدل مشکی از بعضی اعداد قرمز رنگ و شب‌تاب نیز استفاده کرده است. اما مدل سفید از اعداد مشکی و درخشان استفاده کرده است. هر دو ساعت دارای بدنه فولادی 38 میلیمتری هستند. در طراحی این ساعت به وضوح می‌توان، طراحی دهه 60 را مشاهده نمود. استفاده از اعداد با فونت Arabic (از 1 تا 12) و همچنین اعداد 13 تا 24 (برای راحتی بیان زمان)، نمونه‌ای از آن است.

ساعت‌های Hack از کالیبر 82S0 استفاده می‌کنند که قابلیت ذخیره انرژی به مدل 42 ساعت را دارد.

ساعت A-15 یک ساعت خلبانی با بدنه فلزی 42 میلیمتری است. این ساعت دارای دو زه بیرونی و درونی است. زه بیرونی شامل دقیقه‌ها می‌باشد. این کار باعث می‌شود تا به راحتی متوجه شده دقیقه‌شمار از چه عددی گذشه. زه بیرونی شامل یک زه 12 ساعته است که باعث می‌شود دارنده آن بتواند زمان دو محل مختلف را بخواند. اعداد در صفحه به رنگ زرد و سفید هستند. اعداد 1 تا 12 با فونت Arabic بزرگ نوشته شده‌اند. به علاوه همانند مدل Hack اعداد 13 تا 24 نیز در ساعت موجود است. کالیبر این ساعت مدل Miyota Caliber 82S6 است.

ساعت‌های Hack در خرده فروشی‌ها با قیمت 395 دلار موجود است. ساعت خلبانی A-15 نیز با قیمت 695 دلار به فروش می‌رسد. هر دوی این ساعت‌ها تا آخر امسال به بازار عرضه می‌شوند.

 

مجموعه نظامی بولوا
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم