2020. Baseworld به تأخیر افتاد

حالت مطالعه
دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

لغو Watches & Wonders Geneva در سال 2020. Baseworld نیز تا ژانویه 2021 به تأخیر افتاد

نزدیک به زمان برگزای رویدادها و نمایش‌های ساعت در سال 2020 می‌شدیم که به علت ادامه تهدید ویروس کرونا (COVID-19)، دیروز، FHH، اعلام نمود که برنامه Watches & Wonders Geneva که قرار بود از 25 تا 29 آپریل برگزار شود، لغو شده است. دلیل این موضوع خطرات احتمالی است که مسافران و اجتماعات بین‌المللی (به علت ویروس) ایجاد می‌کنند. در همین زمان و طبق انتظار بسیاری از افراد، برگزارکنندگان Baseworld، نمایش بزرگ ساعت‌های سوئییسی، طبقه بیانیه‌ای اعلام کردند که، رویداد 2020 که قرار بود از 30 آپریل تا 5 می برگزار شود به ژانویه 2021 به تعویق افتاد.

رویداد W&W جنوا، که قبلاً با نام SIHH (Salon International de la Haute Horlogerie) شناخته می‌شد، قرار بود 30امین سال خود را نشانه رفته و برای اولین بار در بیشتر از 10 سال اخیر، قبل از دیگر نمایش بزرگ بین‌المللی ساعت (Baseworld) برگزار شود. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که نمایش Baseworld در شهر بازل و در کشور سوئییس برگزار می‌شود. اعلامیه Baseworld با توجه قانون دولت سوئیس مبنی بر ممنوعیت موقت اجتماعات عمومی بزرگ بیش از 1000 نفر به عنوان یک اقدام احتیاطی و ایمنی علیه ویروس کرونا گرفته شده است. حال قرار شده است که نمایش Baseworld از 28 ژانویه تا 2 فوریه سال 2021 برگزار شود.

کنسل شدن نمایش Watches & Wonders Geneva آخرین مورد از سری لغوهایی از بزگرترین رویدادهای بین‌المللی در صنعت ساعت مچی است. طبق اعلام برگزارکنندگان، این نمایش در سال 2021 برکزار می‌شود. سری این لغوها از نمایش گروه سواچ و گروه سیکو بود. نمایش گروه سواچ (با نام زمان حرکت) قرار بود که در تاریخ 4 تا 6 مارس در شهر زوریخ برگزار شود. نمایش گروه سیکو (Grand Seiko Summit) نیز قرار بود در تاریخ 4 الی 5 مارس و در شهر توکیو برگزار شود.

 

2020. Baseworld به تأخیر افتاد
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم