Star Legacy مجموعه Montblanc

حالت مطالعه
دوشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

Montblanc 2 ساعت جدید را به مجموعه Star Legacy اضافه کرد

این روزها، Montblanc احتمالا به علت معرفی مجموعه‌هایی که از زمان قدیم (مثل سال 1858) الهام می‌گیرند، معروف است. امروز به دو مدل جدید این شرکت از سری Star Legacy نگاه می‌اندازیم.

این دو ساعت جدید Star Legacy Automatic Date و Chronograph Day&Date نام دارند. بدنه ساعت دارای قطر 43 میلیمتری می‌باشد. برای اولین بار است که این برند از همچین اندازه‌ای در این مجموعه استفاده می‌کند. به علاوه بدنه ساعت با جنس فولادی و با رنگ عاجی و یا زغالی موجود است. در مدلی که رنگ عاجی دارد از طلای 18 عیار رز گلد به عنوان پوشش استفاده شده است. این در حالی است که رنگ زغالی دارای پوشش رودیوم مشکی است.

همانطور که در بالاتر نیز اشاره شد، ساعت Star Legacy Automatic Date دارای بدنه 43 میلیمتری است. بر روی صفحه ساعت، یک حلقه بیرون برای دقیقه‎‌ها مشاهده می‎کنیم که در هر 5 دقیقه با فونت Arabic اعداد روی آن نوشته شده. به علاوه هر 15 دقیقه این اعداد به رنگ قرمز هستند. در کنار عدد سه یک نشانگر تاریخ وجود دارد.

در این ساعت از کالیبر اتوماتیک با قابلیت ذخیره انرژی به مدت 38 ساعت استفاده شده است. قیمت این ساعت همچنان در دسترس نیست و انتظار می‌رود که در همین بهار به بازار عرضه شود. بند ساعت از جنس چرم ایتالیایی بوده و به رنگ‌های مشکی و آبی هستند. البته ساعت با بند فلزی نیز از دیگر گزینه‌های پیش رو است.

ساعت Chronograph Day&Date نیز دارای بدنه 43 میلیمتری است. بر روی صفحه ساعت نیز حلقه خارجی را با همان مدلی که در بالا به آن اشاره شده، مشاهده می‌کنیم. تفاوتی که با ساعت Star Legacy Automatic Date دارد، این است که در کنار ساعت سه، نشانگر تاریخ و روز هر دو باهم وجود دارد.

کالیبر به کار رفته در این ساعت از مدل MB 25.07 است که می‌توند به مدت 48 ساعت زمان را ذخیره کند. قیمت این ساعت نیز مشخص نیست و انتظار می‌رود که این ماه به بازار عرضه شود.

 

Star Legacy مجموعه Montblanc
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم