ساعت طرفداران بتمن از برند رولکس

حالت مطالعه
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

بررسی ساعت Rolex GMT-Master II

Rolex ساعت محبوب خود را با نام GMT-Master II به روزرسانی کرده‌است. این ساعت دارای بدنه فلزی بوده و زهی به رنگ آبی و مشکی دارد. در این مقاله به بررسی این ساعت می‌پردازیم.

Rolex GMT-Master II

ترکیب رنگ آبی و مشکی در زه ساعت باعث شده، تا طرفداران این ساعت، به آن Batman بگویند. نسل پیشین این ساعت در سال 2013 به بازار عرضه شده بود و اولین مدل Rolex با زه سرامیکی دو رنگه بود. اولین مدل GMT-Master II با زه به رنگ آبی و قرمز عرضه شد. به علت ترکیب رنگ آبی و قرمز، به آن، Pepsi می‌گفتند. این ترکیب رنگی برای تمایز بین شب و روز در منطقه زمانی دوم، استفاده می‌شود. این ویژگی‌ها بنا به درخواست Pan Am Airways به وجود آمده است. در ادامه مدل‌هایی با رنگ مشکی و قرمز (با نام مستعار کوکا) به بازار عرضه شد.

Rolex GMT-Master II

امروزه، ساعت GMT-Master II با بدنه فولادی به دو مدل مختلف به بازار عرضه می‌شود. مدل Pepsi و مدل Batman. Rolex در این دو ساعت از بند Jubilee استفاده کرده است. این بند بسیار راحت بوده و موی دست را نمی‌کشد. بدنه و بند ساعت از فولاد ضد زنگ 904L ساخته شده است.

مدل قفل بند ساعت طوری است که با بزرگ شدن مچ دست به علت بعضی از فعالیت‌ها و یا کار در گرما، بند ساعت می‌تواند تا 5 میلیمتر افزایش طول داشته باشد. ذکر این نکته خالی از لطف نیست، که افزایش طول بند ساعت، تغییر چندانی در ظاهر آن به وجود نمی‌آورد.

با استفاده از زه این ساعت، می‌توانید منطقه زمانی دیگری را به طور موقت به ساعت اضافه کنید. برای مثال اگر شما در آمریکا هستند و با یک شرکت در اروپا کار می‌کنید، زه را چرخانده تا زمان منطقه مورد نظر را نشان دهد.

کالیبر استفاده شده در این ساعت Caliber 3258 می‌باشد. این کالیبر قابلیت ذخیره انرژی تا 70 ساعت را دارد. قیمت این ساعت برابر با 9.250 دلار است در زیر نگاهی جزئی به بعضی از مشخصات ساعت می‌اندازیم.

تولید کننده: Rolex، سوئیس

عملکرد: ساعت، دقیقه، ثانیه، تاریخ، منطقه زمانی دوم.

بدنه: فولاد ضد زنگ 904L

بند ساعت: بند Jubilee با جنس فولاد ضد زنگ 904L

ابعاد: قطر = 40 میلیمتر، ارتفاع = 1/12 میلیمتر، وزن = 154 گرم

 

ساعت طرفداران بتمن از برند رولکس
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم