6ساعت با عرض قاب کم

حالت مطالعه
پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

کم کردن ابعاد ساعت مچی برای کسانی که مچ ظریف دارند:

در سال‌های اخیر، ما شاهد تعداد زیادی از ساعت‌ها با اندازه متوسط بودیم که به بازار عرضه می‌شد. در حالی که امروزه اکثر ساعت‌ها عرض قاب های بیش از 40 میلیمتر دارند، برگشت به ساعت‌های قدیمی‌ با عرض قاب های کمتر از 40 نشانه خوبی است. در اینجا 6 ساعت با اندازه کمتر از 40 میلیمتر که از برندهای پرفروش دنیا هستند را معرفی می‌کنیم.

Tudor

یکی از پربحث‌ترین ساعت‌های سال‌های اخیر این شرکت، ساعت Black Bay Fifty-Eight است. عرض قاب این ساعت مچی 39 میلیمتر با قطر 9/11 میلیمتری است. ساعت اصلی Black Bay دارای بدنه 41 میلیمتری و قطر 75/14 میلیمتر است. این ساعت با بند چرمی فابریکش به قیمت 3.250 دلار و با بند استیل به قیمت 3.575 دلار به فروش می‌رسد.

Panerai

در سال گذشته، Panerai کوچکترین ساعت تاریخش را با عرض قاب 38 میلیمتری به بازار عرضه کرد. قیمت این ساعت برابر با 6.000 دلار است.

Omega

ساعت Omega Seamaster Aqua Terra Master Chronometer با عرض قاب 38 میلیمتری یک بخشی از ساعت‌های معرفی شده این برند در سال 2017 بود. این ساعت به همراه دو مدل دیگر که بالای 40 میلیمتر قطر داشتند به بازار عرضه شد. صفحه این ساعت آبی و دارای بند استیل است. کالیبر این ساعت Calibre 8800 می‌باشد و قیمت آن 5.500 دلار است.

Breitling

این برند، ساعت Navitimer 1 Automatic  به قطر 38 میلیمتری را به عنوان نمونه‌ای از فلسفه جدیدش به بازار معرفی نمود. قیمت این ساعت با بند استیل برابر با 4.300 دلار و با بند چرم کرکودیل 4.860 دلار است. قیمت رنگ ساعت رز گلد آن نیز برابر با 5.820 دلار است.

Grand Seiko

ساعت Grand Seiko SBGH263 یک نمونه بارز از اهمیت ساعت‌های ژاپنی در بازار است. این ساعت در سال 2018 و به تعداد محدود به بازار عرضه شد. این مدل دارای قطر 39.5 میلیمتری با کالیبر 9S85 است. قیمت آن نیز برابر با 6.200 دلار می باشد.

Rolex

یکی از محبوب‌ترین ساعت‌هایی که Rolex به بازار عرضه کرد، مدلRolex Oyster Preptual با عرض قاب 39 میلیمتری است. این مدل برای اولین بار در سال 2015 به بازار عرضه شد. قیمت این ساعت برابر با 5.700 دلار است.

 

6ساعت با عرض قاب کم
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم