تاثیر رنگ سبز در ساعت

حالت مطالعه
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

روانشناسی رنگ: 6 ساعت با صفحه سبز برای آرام کردن اعصاب شما

یک بررسی پزشکی که اخیراً در مورد روانشانسی رنگ‌ها با نویسندگی Kendra Cherry و بررسی شده توسط روانپزشک Steven Gans انجام شده، پیشنهاد می‌دهد که رنگ‌های مختلف تأثیرهای روانشناسی متفاومتی بر مدها و حالت‌های ما می‌گذارد. این عکس‌العمل‌ها به شدت رنگ و حتی در بعضی موارد به تجربیات افراد وابسته است. برای بعضی از افراد، سبز نشانه طبیعت است و بعضی دیگر آن را آرامش‌دهنده حس می‌کنند. اکثر افراد این رنگ را با عبارات "طراوت" و "آرامی" توصیف می‌کنند. حال برای آرام کردن اعصاب شما بعضی از آخرین ساعت‌ها با رنگ سبز را در این مقاله گردآوری کرده‌ایم.

Oris x Momotaro Divers Sixty-Five

ساعت The Oris x Momotaro Divers Sixty-Five که با همکاری برند ژاپنی Momotaro ساخته شده است آخرین مدل در مجموعه صفحات ساعت سبز رنگ است. در صفحه ساعت از رنگ سبز گرادیانی استفاده شده است. بدنه ساعت از جنس استیل ضد زنگ و با قطر 40 میلیمتر است که به کالیبر Oris 733 مجهز شده است. ساعت دارای قابلیت ذخیره انرژی به مدت 38 ساعت است و قیمت آن برابر با 2.200 دلار می باشد.

Blancpain Fifty Fathoms Bathyscaphe Mokarran Limited Edition

Blancpain‘s Fifty Fathoms Bathyscaphe Mokarran Limited Edition دارای صفحه سبز رنگ و زه یک طرفه سرامیکی سبز رنگ است. عقربه‌ها و دقیقه این ساعت به شکل مستطیلی است. قطر این ساعت 6/43 میلیمتر است و به کالیبر 1318 مجهز شده. این کالیبر می‌تواند تا 5 روز انرژی را در خود نگه دارد. قیمت این ساعت 15.500 دلار است و به تعداد محدود 50 عدد در دنیا عرضه می‎شود.

Ressence Type 1 Slim X

این ساعت یکی دیگر از ساعت‌های مد نظر ماست. رنگ صفحه ساعت سبز زیتونی است و نشانگرهای ساعت نیز با رنگ نقره‌ای و پوشش Super-LumiNova سبز رنگ هستند. بدنه ساعت از جنس تیتانیوم درجه 5 است و تا عمق 10 متر (10 اتمسفر فشار هوا) ضد آب است. این ساعت تا 36 ساعت انرژی را در خود ذخیره می‌کند و قیمت آن 21.500 دلار است.

Grand Seiko Toge Special Edition

در این ساعت رنگ سبز صفحه ساعت با اجزای کلاسیک Grand Seiko ادغام شده است. در کنار ساعت سه یک نمایشگر تاریخ وجود دارد. قطر بدنه ساعت 5/39 میلیمتر بوده و جنس آن نیز از استیل ضد زنگ است. کالیبر استفاده شده در این ساعت Caliber 9S66 نام دارد که می‌تواند به مدت سه روز (72 ساعت) انرژی را در خود ذخیره کند.

Norqain Independence 20 

برند Norqain در سال 2018 در سوئیس تأسیس شد. قطر بدنه ساعت Independence 20 42 میلیمتر بوده و جنس آن نیز از جنس استیل ضد زنگ است. تعداد این ساعت به 200 عدد محدود است و دارای 4 سال وارانتی بین‌المللی است. قیمت آن نیز بین 2.840 تا 2.900 فرانک سوئیس است.

Seiko Prospex LX SNR045J1

بدنه این ساعت برند سیکو از جنس سرامیک و به رنگ سبز می‌باشد. در این ساعت از عقربه‌های نیزه‌ای شکل استفاده شده است. عقربه‌ها، نشانگرها و زه ساعت دارای پوشش LumiBrite هستند. پوششی با درخشندگی با دوام و با ادعای اینکه هیچگونه مواد رادیواکتیوی ندارد. بدنه ساعت دارای قطر 8/44 میلیمتری است. این ساعت فقط به تعداد 500 عدد موجود می‌باشد و تا 72 ساعت انرژی را در خود نگه می‌دارد. قیمت این ساعت نیز 6.100 یورو است.

 

تاثیر رنگ سبز در ساعت
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم