گرد و غبار ماه روی ساعت مچی فضایی

حالت مطالعه
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

صفحه این ساعتهای هیجان انگیز دارای حفره های پر شده با غبار سیاره ماه است که از اولین صخره بازدید شده در ماه، توسط بشر به زمین آورده شد. بدنه ساعت از فولاد فضاپیمای آپولو 14 و بند آن با استفاده از الیاف لباسهای مورد استفاده فضانوردان در ایستگاه بین المللی تولید شده است.
رومین جروم (Romain Jerome) برندی است با طراحی های منحصر به فرد، جسورانه و البته غیر قابل پیش بینی! از آنجایی که قبلا هم این برند ساعت مچی با استفاده از فولاد کشتی تایتانیک تولید کرده و بصورت چشم گیری موفقیت خودش را در دنیای طراحی و ساخت ساعت ثابت کرده، پس دور از باور نیست که اینبار ساعتی را با الهام از ماه تولید کرده باشد.

مدل الهام گرفته شده از ماه این شرکت Moon Dust-DNA نام گرفته که با استفاده از گرد غبارهای کیهانی سیاره ماه به همراه قطعاتی از آپولو 14، شاتل سایوز و ایستگاه بین المللی فضانوردان تولید و عرضه شده است.

تولید این مدل ساعت مچی ماه (Moon Dust-DNA) برگرفته از سالی است که نیل آرمسترانگ برای اولین بار بر کره ماه پا گذاشت یعنی سال 1969 !
این کمپانی معتقد است قدم گذاشتن به کره ای دیگر از آن زمان تا کنون یکی از بزرگترین حوادث در میان بشر بوده که خب البته این نوعی ایده برای تولید سری جدید ساعت های این برند شد.

شما چه ساعت مچی عجیب دیگه ای سراغ دارید؟ 

گرد و غبار ماه روی ساعت مچی فضایی
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم