امواج نور در قاب ساعت Flow

حالت مطالعه
شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

HYT از مجموعه جدید خود رونمایی کرد. در این مجموعه امواج نور، به نمایشگر ساعت اضافه می‌شود.

ساعت‌ساز نمادین سوئیسی با نام HYT به خاطر سبک منحصر به فرد طراحیش مشهور است. هفته پیش، این برند لوکس دوباره تمایل خود به پیشرو بودن را به رخ کشید. این برند مجموعه جدید خود را با نام Flow به بازار عرضه کرد.

مجموعه Flow که از طرف برند سازنده، به عنوان یک مجموعه فنی و پویا معرفی شده است که در ابتدا شامل دو ساعت می‌باشد.

هر دو مدل موجود در مجموعه Flow نیمرخی را ارائه می‌دهند که باید برای بسیاری از کسانی که ساعت‌های HYT را دیده‌اند آشنا باشد. بدنه این دو ساعت از جنس استیل ضد زنگ است که دارای پوشش ساتن می‌باشد. قطر قاب ساعت 51 میلیمتر و ارتفاع آن نیز برابر با 6/20 میلیمتر است. در این ساعت از دو تاج استفاده شده است. تاج بالایی برای تنظیم ساعت و تاج پایینی برای فعال کردن LED صفحه نمایش.

جنس صفحه این ساعت از جنس رادیوم می‌باشد. طراحی این صفحه طوری است که بیننده می‎تواند امواج جاری را در آن ببیند. در این ساعت‌ها یک نشانگر انرژی ذخیره شده در کنار ساعت دو وجود دارد.

ساعت‌های این مجموعه از موتور ساخته شده در خود برند HYT بهره می‎برند. نکته جالب در مورد این کالیبر قابلیت و توانایی تولید الکتریسیته برای انرژی LED صفحه ساعت است. این کار بدون لطمه رساندن به قابلیت ذخیره انرژی به مدت 65 ساعت انجام می‎شود.

همانند تمام ساعت‌های برند HYT، مدل‌های موجود در مجموعه Flow عناصر اسپرت را با جنبه‌های کلاسیک ساعت‌های لوکس ادغام میکنند. مدل الماسی این مجموعه (Flow Blue Fluid) با عناصر درخشان آبی و گنبند الماسی و همچنین بدنه استیل و بند ساعت پلاستیکی، به بهترین شکل این ادغام را نشان میدهد.

این مدل‌ها در حال حاضر در بوتیک‌ها قابل عرضه هستند. قیمت مدل الماسی برابر با 149.000 دلار و دومین مدل برابر با 79.000 دلار می‌باشد.

 

امواج نور در قاب ساعت Flow
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم