ساعت Richard Mille رافائل نادال

حالت مطالعه
دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

رافائل نادال برنده مسابقه French Open شد. او در این مسابقات از ساعت Richard Mille RM 27-04 Tourbillon استفاده می‎کرد.

همکاری ساعت با ورزشکارها و مسابقات و باشگاه‌های ورزشی چیز جدیدی نیست. اگرچه هر روز هر ورزشکاری نمی‎تواند با پوشیدن ساعت اسپانسرش به بالاترین مقام در رشته ورزشیش برسد. با این وجود رافائل نادال، ستاره تنیس اسپانیایی امسال با پوشیدن ساعت Richard Mille RM 27-04 Tourbillon Rafael Nadal برنده مسابقات French Open شد. او با این برد به 20امین گرند اسلم سالش رسید. این دهمین سال از همکاری نادال با Richard Mille است. این ساعت با نام این ستاره ساخته شده است.

با نگاهی دقیق به ساعت RM 27-04 Tourbillon، یک شبح آشنا از Richard Mille را پیدا می‌کنیم. در این ساعت ویژگی‌های خاصی مخصوص رافائل نادال کنار هم آمده است. بدنه این ساعت دارای ابعادی به طول 25/47 میلیمتر و عرض 4/38 میلیتر است. این ساعت به طور کامل بر روی مچ دست قرار می‎‌گیرد و ضخامت آن تنها برابر با 4/11 میلیمتر می‌باشد. ظاهر این ساعت کاملاً اسپرت بوده و تاج آن به رنگ نارنجی می‌باشد.

بدنه صیقل زده و پولیش زده این ساعت از موادی بسیار سبک ساخته شده است. این ماده یک پلی‌آمید با عملکرد بسیار بالا است که دارای 5/38 درصد فیبر می‏باشد و می‎تواند تا 370 مگاپاسکال مقاومت کششی داشته باشد (3700 kg/cm2). طبق ادعای Richard Mille این ماده پر دوام‌ترین پلیمر در دنیا است و شاید نسبت مقاومت به وزن آن چشمگیرترین حالت ممکن را دارد. وزن بدنه این ساعت با بند آن تنها 30 گرم است. این ساعت بسیار با دوام است و می‌تواند نیروهای تولید شده توسط مچ دست نادال را تحمل کند.

نمای صفحه این ساعت به صورتی است که از تور راکت تنیس الهام گرفته است. داخل این ساعت از کالیبری با قابلیت ذخیره انرژی به مدت 38 ساعت استفاده می‎کند.

ساعت Richard Mille RM 27-04 Tourbillon Rafael Nadal به تعداد 50 عدد موجود است و قیمت آن برابر با 1.050.000 دلار است.

 

ساعت Richard Mille رافائل نادال
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم