ساعت مچی اسپرت با نمادهای ماشین های پرطرفدار

حالت مطالعه
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

بررسی ساعت Reservior Supercharged Sport Red Zone II

نمایش WatchTime Live کمتر از دو هفته دیگر آغاز میشود و ما با توجه به انتظاراتی که داریم به بررسی بعضی از ساعت‌ مچی های برندهای شرکت‌کننده میپردازیم. امروز و در این مقاله تمرکز ما بر روی ساعت مچی جدید Supercharged Sport Red Zone II از برند Reservoir است.

این ساعت مردانه یک ساعت مچی اسپرت است که از خودروهای قدیمی الهام گرفته است. همانند تمامی مدلها در مجموعه Supercharged، ساعت Sport Red Zone II دارای دقایق معکوس و ساعتهای پرشی و همچنین یک نشانگر انرژی ذخیره شده است. این ساعت طراحی جذاب و الهام گرفته از مسابقات با یه سبک منحصر به فرد را دارد.

عرض قاب این ساعت 43 میلیمتر است و از جنس استیل پولیش‌زده شده است. به علاوه در محیط بدنه این ساعت مچی یک زه قرار دارد. یک کریستال یاقوتی (شیشه ضد خش)  از صفحه مشکی مات ساعت محافظت میکند.

شمارنده این مدل از اعداد موجود بر روی داشبورد RPM الهام گرفته است. در این شمارنده اعدادی با فونت Arabic از 0 تا 60 آمده است. در بین دقایق 50 تا 60 نیز یک نشانگر منطقه قرمز رنگ وجود دارد. این نشانگر برای هشدار در مورد ده دقیقه پایانی برای ورود به ساعت بعدی است. بعد از رسیدن به دقیقه 60، عقربه به صفر بر می‌گردد تا برای ساعت بعدی آماده شود.

در دو سوم پایین ساعت مردانه اسپرت نیز دو کاربرد دیگر آورده شده است. در پایین‌ترین بخش ساعت یک نشانگر سه بعدی وجود دارد که شبیه به گیج سوخت خودروها است. از E برای نشان دادن خالی، از ½ برای نیمه پر بودن و از F برای نشان دادن پر بودن انرژی ذخیره شده استفاده می‌شود. بالای این بخش نیز با الهام از کیلومتر سپری شده خودرو نشانگر ساعت وجود دارد.

به دلیل پیچیدگی‌های غیر عادی ساعت، نیاز به یک کالیبر غیر معمول نیز است. در این ساعت جدید همانند مدلهای قبلی Reservoir از کالیبر موتور ETA 2824-2 استفاده شده است. این مدل نیاز به انرژی بیشتری نسبت به مدل عادی 2824-2 دارد تا کار کند. میزان انرژی ذخیره شده این کالیبر 37 ساعت است. 

تعداد تولید ساعت Reservoir Supercharged Sport Red Zone II محدود به 250 عدد است و به مبلغ 3.384 یورو (حدود 3.973 دلار) است. این ساعت دارای بند چرم مشکی رنگ است.

 

 

ساعت مچی اسپرت با نمادهای ماشین های پرطرفدار
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم