ساعت مچی زنانه جدید گرند سیکو در 160 امین سالگرد

حالت مطالعه
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

گرند سیکو (Grand Seiko) ساعت مچی Kintaro Hattori 160th Anniversary و نسخه محدود Seiko 140th Anniversary Limited Edition را فاش ساخت

گرند سیکو (Grand Seiko) به خوبی نحوه گرفتن جشن سالگرد را بلد است و هفته پیش این ساعت‌ساز ژاپنی رو نمایی دو مدل جدیدش را جشن گرفت. در ابتدا ساعت Kintaro Hattori 160th Anniversay Limited Edition را معرفی کرد و کمی بعد Seiko 140th Anniversary Limited Edition.

این دو ساعت زنانه پس از معرفی ساعتهای فراوان در 60امین سالگرد Grand Seiko به بازار معرفی می‌شوند.

در ابتدا بر ساعت Kintaro Hattori 160th Anniversary Limited Edition تمرکز می‌کنیم. این مدل، یک ساعت مچی زنانه ظریف است و به نوعی یکی از ظریف‌ترین ساعتهای این برند به حساب می‌آید. جنس بدنه این ساعت پلاتینی است و  قطر قاب آن 5/37 میلیمتر و ضخامت آن 6/9 میلیمتر است. 

بر روی صفحه ساعت نام برند گرند سیکو به زیبایی حک شده است. رنگ این صفحه به رنگ نقرهای میباشد و صفحه به دوازده بخش تقسیم شده است. نشانگرهای ساعت از دو علامت طلای سفید تشکیل شده است. برای نشان دادن دقایق نیز از نشانگرهای خیلی کوچک بین هر ساعت استفاده شده است. طبق سنت همیشگی Grand Seiko از دهه 1960، یک ستاره بسیار کوچک در بالای ساعت 6 قرار داده شده است تا نشان دهد علائم از جنس طلا هستند.

داخل این ساعت از کالیبر Spring Druve Caliber 9R02 استفاده شده است که  قابلیت ذخیره انرژی به مدت 84 ساعت را دارد.

یکی دیگر از ساعت‌هایی که معرفی شد،  Seiko 140th Anniversary Limited Edition نام داشت. 

قطر قاب صفحه این مدل 38 میلیمتر بوده و ضخامت آن 9/10 میلیمتر است. جنس بدنه ساعت از جنس طلا و  بند ساعت نیز از جنس چرم کروکدویل می‌باشد.

صفحه ساعت مات بوده و رنگ خاصی دارد. در این ساعت از رنگ رز گلد استفاده شده است. بعضی از جزئیات صفحه ساعت مانند ساعت اول است. فقط در پایین صفحه و در بالای علامت ستاره نوشته‌ای به رنگ طلایی به چشم می‏خورد که نشان از مقاوم بودن ساعت در برابر شوک است.

در درون ساعت مذکور از کالیبر Caliber 9S64 استفاده شده است که قابلیت ذخیره انرژی به مدت 72 ساعت را دارد.

قیمت ساعت 160th Anniversary برابر با 103.000 دلار و به تعداد 50 عدد موجود بوده و قیمت ساعت 140th Anniversary برابر با 29.000 دلار و به تعداد 350 عدد موجود است.

 

ساعت مچی زنانه جدید گرند سیکو در 160 امین سالگرد
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم