طراحی ساعت مچی با نظر سنجی از خانم ها و آقایان

حالت مطالعه
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

جامعه ساعت‌سازان مستقر در لوزان، برای ایجاد و ساخت مدل Day41 که به تازگی معرفی شده است، از هزاران زن علاقه‌ مند در انجمن‌های آنلاین و گروه‌های بحث و تبادل و همچنین همراهان مردشان درخواست نظر سنجی کردند.
هدف پروژه روز 41 (Day41) طراحی و تولید یک ساعت مچی زنانه با نظر خود بانوان بود. وقتی که این ساعت با جمع آوری نظرسنجی ها طراحی و تولید شد، بیشتر شبیه به یک ساعت مچی دو جنسیته (مردانه و زنانه) بود. به نوعی میتوان گفت این ساعت مچی هم برای خانم ها و هم برای آقایان  به خصوص آقایانی با مچ‌های باریک مناسب است.

جنس قاب ساعت Day41 از استیل ضد زنگ 316L ساخته شده و دارای شکل کوسنی میباشد. این مجموعه در دو اندازه 40 میلیمتری و 37 میلیمتری ساخته شده است. ساعتی که ما در این مقاله بررسی کردیم ساعتی با عرض قاب 37 میلیمتر بود که بر روی مچ دستان مردان و زنان سازگار بود. این در حالی است که مردان با مچ‌های بزرگتر نیز می‌توانند از ساعت 40 میلیمتری این مدل استفاده کنند. این ساعت مچی تا عمق 100 متری (10 اتمسفر فشار هوا) ضد آب است که یعنی برای شنا در عمق کم مورد استفاده قرار میگیرد.


این ساعت مچی زنانه در حین سادگی ظاهری لوکس و زیبا داشته و داری بند چرمی بوده که احتمالاً مالکان را از پوشیدن آن در آب منصرف می کند.

کالیبر موجود در این ساعت تا 44 ساعت می‌تواند انرژی را در خود ذخیره کند. خوانایی صفحه جز نقاط قوت این ساعت‌ها نمی‌باشد اما استفاده از Super-LumiNova در هر دو عقربه و همچنین عقربه مستطیل شکل ساعت باعث می‌شود که در تاریکی شب نیز همانند روز قابلیت خواندن نسبتاً خوبی داشته باشد.

ساعتی که ما در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم، ساعتی با بند کاراملی رنگ بود. نکته‌ای که در این ساعت مچی زنونه حائز اهمیت است، این است که در این ساعت از سیستمی استفاده شده، که بند آن به راحتی  قابل تعویض می باشد و این کار فقط با یک فشار ناخن انجام می‌شود. به همین دلیل آقایان می توانند با تهیه یک بند تیره و تعویض آن ساعت زنانه را به راحتی به یک ساعت مردانه تبدیل کنند.

 

طراحی ساعت مچی با نظر سنجی از خانم ها و آقایان
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم