رقابت 3 ساعت مچی مردانه کرنوگراف دار

حالت مطالعه
دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

مقایسه ساعت‌های مچی کرونوگراف دار از Stowa، Staudt و Frederique Constant

در این مقاله به بررسی سه ساعت مچی کرونوگراف دار زیبا از برندهای Stowa، Staudt و Frederique Constant می‌پردازیم. هر سه ساعت دارای صفحه متقارنی بوده و هیچکدام صفحه نمایشگر تاریخ ندارند ولی چه چیزی باعث زیبایی آن‌ها می‌شود؟ ساعت‌های مچی کرونوگرافی ظریف به بخش خاصی از ساعت‌ها اشاره دارد که حالت اسپرت را با حالت اصیل کلاسیک ادغام می‌کند.


در این مدل ها وقتی دایره های نمایش کرنوگراف در جایگاه اعداد 3 و 9 قرار گرفته اند و نمایشگر تاریخ آن حذف شد، زیبایی خاصی به وجود آمد. این سه ساعت نیز همگی دارای صفحه متقارن و بدون صفحه نمایشگر تاریخ هستند.

اولین ساعتی که مورد بررسی قرار می‌گیرد ساعت مردانه فردریک کنستانت Frederique Constant می‌باشد. این ساعت مچی اتوماتیک بوده و دارای بند چرمی است. کالیبر استفاده شده در این ساعت Sellita Caliber SW500 نام دارد. قیمت این ساعت مردانه لوکس نیز برابر با 2.795 دلار می‌باشد.

ساعت دوم ساعت Stowa می‏باشد که در این ساعت از کالیبر Valijoux 7753 استفاده شده است. عقربه‌های این ساعت مچی مردانه بند چرمی از جنس برنزی گالوانیزه می‌باشد. چرم به کار رفته در بند این ساعت، از چرم طبیعی تمساح است.

ساعت سوم نیز ساعت مچی برند Staudt است. صفحات فرعی این ساعت دارای اعداد 20، 40 و 60 است. بند ساعت نیز از جنس چرم تمساح قهوه‌ ای تیره است که با رنگ آبی صفحه تضاد و زیبایی خاصی به وجود می‌آورد. کالیبر استفاده شده در این ساعت نیز Valijoux Caliber 7753 نام دارد که به مدت 48 ساعت انرژی را نگه میدارد.

 

رقابت 3 ساعت مچی مردانه کرنوگراف دار
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم