7 ساعت مچی خلبانی جدید سال 2020

حالت مطالعه
دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

مرور ساعت‌های سال 2020: 7 ساعت خلبانی

در این مقاله میخواهیم 7 ساعت مچی خلبانی که شاید در سال 2020 کمتر متوجه حضورشان شدیم، اشاره کنیم. ساعت مچی های خلبانی تقریبا عرض قاب های بزرگتر دارند و طراحی آنها به شکلی است که کمتر می شود با لباس های رسمی آنها را ست کرد.

برند Bell & Rose در این سال ساعت BR 03-92 H.U.D (Head UP Display) را به بازار معرفی کرد. تعداد این ساعت برابر با 999 عدد می‌باشد. این ساعت دارای بدنه مرعی شکل به ابعاد 42 میلیمتر میباشد و جنس آن از سرامیک مشکی مات تشکیل شده است. صفحه این ساعت نیز برابر با سه لایه است. لایه بالایی از یک کریستال یاقوت کبود با رنگ سبز ایجاد شده است. عقربههای دقیقه و ثانیه در لایه میانی بنا نهاده شده است. لایه پایه نیز همان لایه اصلی است با یک نشانگر مثلثی برای نشان دادن ساعت و همچنین اعداد و نشانگرهای ساعت و دقیقه.

برای 80امین سالگرد نبرد تاریخی بریتانیا (درگیری حماسی هوایی که جریان جنگ جهانی دوم را تغییر داد)، Bermon یک ساعت مچی مردانه به خصوص را به بازار عرضه کرد. این ساعت دارای سه صفحه فرعی در جایگاه اعداد 12، 6 و 9 می‌باشد. همچنین یک نمایشگر تاریخ در ساعت 4 موجود وجود دارد. قاب این ساعت دارای قطر 43 میلیمتری بوده و از جنس استیل ضد زنگ با پوشش DLC است. صفحه فرعی پایین ساعت دوازده یک کرونوگراف 30 دقیقه‌ای میباشد. در داخل این ساعت نیز از کالیبر اتومایتک BE-54AE ساخته شده است.

ساعت مچی سیتیزن Citizen Promaster Nighthawk دارای قاب به قطر 42 میلیمتر است و از جنس استیل ضد زنگ مشکی ساخته شده است. از دو عقربه وسطی برای نمایش زمان ارائه شده است که دارای پوشش درخشان شبنماهستند. برای نمایش تاریخ نیز از یک صفحه کوچک در کنار ساعت سه استفاده میشود. ساعت مذکور به کالیبر B877 مجهز شده است.

جدیدترین نسخه  Longines Avigation Watch Type A-7 1935 در سال 2020 به بازار عرضه شد. این ساعت دارای صفحه مشکی رنگ بوده که 40 درجه به سمت راست دوران کرده است که این موضوع برای راحت کردن خواند ساعت توسط خلبان در حین کار است. بدنه این ساعت مچی به قطر 41 میلیمتر بوده و جنس آن نیز استیل است. کالیبر موجود در این ساعت نیز Caliber L788.2 نام دارد.

در سال 2018، IWC همکاریش را با انجمن هواپیمایی دریایی ایالات متحده افزایش داد (معرفی ساعت Strike Fighter Tactics Instructor). امسال نیز این برند یک مدل جدید از SFTI را معرفی نمود. این ساعت مچی دارای قاب به قطر 44 میلیمتر بوده که از ترکیب مواد مختلفی تهیه میشود. زه این ساعت از جنس سرامیک اکسید زیرکونیم مشکی رنگ تهیه شده است. در درون این ساعت از کالیبر ساخته شده در خود IWC با نام Caliber 69380 استفاده می‏شود که قابلیت ذخیره انرژی به مدت 46 ساعت را دارد.

برند Tockr نیز مدل‌های Air Defender Lume را توسعه داد. بدنه‌های این ساعت به ضطر 45 میلیمتر بوده و کوسنی شکل می‏باشند. در درون این ساعت از کالیبر Valijoux 7750 استفاده می‏شود.

آخرین ساعت مد نظر ما در این لیست ساعت ساخته شده توسط برند Zenith می‌باشد. (Zenith Pilot Type 20 Blue Print). این ساعت دارای بدنه‌ای از جنس استیل و به قطر 45 میلیمتر می‏باشد. کالیبر این ساعت Zenith’s Elite 679 نام دارد که قابلیت ذخیره انرژی به مدت 50 ساعت را دارد. 

 

7 ساعت مچی خلبانی جدید سال 2020
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم