با دقت ترین ساعت مچی زنیت

حالت مطالعه
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

معرفی ساعت مچی Zenith Chronomaster Sport

همانطور که احتمالاً پیش تر در مورد زنیت خوانده اید، برند زنیت (Zenith) کالیبر El Primero را در سال 1969 معرفی نمود. این کالیبر از جنبه‌های مختلفی حائز اهمیت بود. فرکانس این کالیبر به طور غیر معمولی بالا است(5 هرتز) و این به معنی آن است که دقت این کالیبر نه تنها 1 ثانیه بلکه برابر با 10/1 ثانیه است. با این وجود صفحه ساعت طوری نبود که بتوان این مقدار را اندازه گرفت. در ساعت جدید که در هفته ساعت LVMH معرفی شد (ساعت جدید Chronomaster Sport) زنیت این مشکل را اصلاح کرد و یک زه با قابلیت خواندنی بالا به آن اضافه کرد. با این زه می‌توان قابلیت دقت 10/1 ثانیه را به ساعت اضافه کرد.

به گفته زنیت ساعت Chronomaster Sport دوره‌ای جدید برای ساعت‌ مچی های کرونوگرافی شیک ورزشی به وجود آورد. بدنه ساعت جدید از جنس استیل ضد زنگ بوده و قطر آن برابر با 41 میلیمتر است. در این ساعت از یک دکمه فشاری کرونوگرافی پمپی استفاده میشود که در مدل‌های پیشین نیز این چنین بوده است. رنگ صفحات این ساعت مشکی مات یا سفید مات بوده که داری چندین صفحه فرعی بر روی آن است (در رنگ‌های آبی، آنتراسیت و خاکستری روشن - دقیقاً همانند مدل کلاسیک A386 از سال 1969).

دقیقاً بر خلاف صفحات با فرمت سنتی، زه سرامیکی مشکی به طور کاملی مدرن است. کالیبر جدید El Primero دارای یک عقربه ثانیه کرنوگرافی مرکزی است که هر ده ثانیه (نه هر 60 ثانیه) یک دوره کامل می‌زند. این موضوع باعث میشود که خوانند بتواند زمان سپری شده را با دقت 10/1 ثانیه بخواند. این کالیبر قابلیت ذخیره انرژی به مدت 60 ساعت را دارد (10 ساعت بیشتر از کالیبر استاندارد El Primero Caliber 400). 

مدل جدید معرفی شده شبیه به Chronomaster Sport معرفی شده در سال 2019 است با این تفاوت که یک زه سرامیکی برجسته‌تر داشته و اندازه بدنه آن از 42 میلیمتر به 41 میلیمتر کاهش یافته است. قیمت این ساعت در مدل‌های مختلف برابر با 9.500 یا 10.000 دلار است.

 

با دقت ترین ساعت مچی زنیت
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم