5 ساعت مچی با قیمت زیر 1.000 دلار

حالت مطالعه
شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:
ساعت‌های با قیمت مناسب!! 5 ساعت با قیمت زیر 1.000 دلار

 در این مقاله لیستی از 5 ساعت با قیمت زیر 1.000 دلار را برای شما فراهم آوردهایم!  ذکر این نکته نیز ضروری است که این لیست الزاماً لیستی کامل از ساعت‌های فوق‌العاده در این رنج قیمت نیست و لیستی از ساعت‌هایی است که سال پیش چشم ما رو به خود گرفته بود و فکر می‌کنیم در سال جدید 2021 نیز ارزش نگاهی دوباره را دارند.

Timex Marlin California Dial

Timex از اولین انتشار ساعت مچی مکانیکی Marlin در سال 2017، در دید کلکسیونرها بود. سال پیش این برند با معرفی مدل M79 اتوماتیک به کار خود ادامه داد و بر همین اساس ساعت Timex Marlin California Dial را به بازار عرضه کرد.

مدل جدید دارای اعداد با فونت Arabic و همچنین رومی هستند. ساعت Timex Marlin California Dial در بسیاری از نقاط دنیا در دسترس است. قیمت این ساعت برابر با 249 دلار است.

Brew Retromatic

برند Brew یکی از برندهایی است که دوست دارم ساعت‌هایش را پوشش دهم. اکثر ساعتهای این برند زیر 400 دلار هستند و هیچ کدام ازآن‌ها بالای 500 دلار نیستند.

آخرین ساعت این شرکت پاییز سال پیش به بازار عرضه شد و نام آن Retromatic بود. طراحی این ساعت مانند دیگر مدلهای Brew بود و رنگ‌آمیزی آن چشم‌نواز است. قیمت این ساعت نیز برابر با 425 دلار است.

Seiko Prospex “Urban Safari” Street Series

برند ساعت مچی سیکو همیشه در گروه ساعت‌ مچی هایی با  قیمت مناسب قرار میگیرد. بسیاری از طرفداران این برند شاید حدس بزنند که ساعت مد نظر ما Seiko 5 Sports است که در نوع خود کاملاً پوشیده است. در عوض ما میخواهیم توجه شما را به مدل کمتر شناخته شده Prospex “Urban Safari” جلب کنیم.

این ساعت اولین بار در تابستان 2020 معرفی شد. قیمت مدلهای مختلف این ساعت نیز از 550 دلار تا 580 دلار متغیر می‌باشد.


Baltic Bicompax 002

برند Baltic از دیگر برندهای مستقل است که به سرعت در بین مردم در حال کسب محبوبیت است. سال پیش ساعت‌های جدید از این برند به بازار عرضه شد که ساعت Bicaompax 002 یکی از آنها است. این ساعت دارای اعدادی با فونت Arabic بود. به علاوه این ساعت در سه رنگ نقره‌ای، مشکی و آبی رنگ به بازار عرضه میشود. قیمت ساعت بین 83/540 تا 662 دلار متغیر است.


Lorier Hyperion

آخرین ساعت لیست ما ساعت مچی از برند Lorier است. این برند یکی از برندهای محبوب کوچک و مستقل بازار است. ساعتی که ما مد نظر داریم ساعتی از مجموعه Hyperion است. قیمت ساعت نیز برابر با 799 دلار است.


شما چه ساعت مچی با قیمت معقول و پرطرفداری سراغ دارید؟ برای ما کامنت بگذارید

 

5 ساعت مچی با قیمت زیر 1.000 دلار
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم