جدیدترین ساعتمچی سیتیزن بابدنه تیتانیوم

حالت مطالعه
دوشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

سیتیزن (Citizen) با معرفی ساعت نسخه محدود Limited-Edition Super Titanium Satellite Wave GPS F950 شروع به استفاده از متریال لوکس کرد

ساعت‌ساز معروف ژاپنی سیتیزن (Citizen) اخیراً کاتالوگ‌های متمرکز بر ساعت‌های لوکس را گسترش میدهد. در آخرین معرفی این ساعت‌ها، ساعت Super Titanium Satellite Wave GPS F950 معرفی شد. این ساعت دارای تکنولوژی بالایی بوده که برای ساخت آن از ترکیب تیتانیوم و رزگلد استفاده شده است. مدل جدید به علت بزرگداشت اولین ساعت مچی تیتانیومی در 50 سال پیش معرفی شده است (طبق گفته این برند، این ساعت اولین ساعت جهان بود که از جنس تیتانیوم ساخته شد).

ساعت جدید، از مفهوم طراحی Satellite Wave GPS F100 اصلی که در سال 2014 معرفی شده بوداستفاده می‌کند. ساعت مچی جدید سیتیزن دارای یک بدنه بزرگ به رنگ رزگلد با جنس تیتانیوم است. قطر ساعت برابر با 48 میلیمتر می‌باشد. در این ساعت از فناوری سخت‌کنندگی سطح سیتیزن استفاده می‌شود. این فناوری Duratect نام دارد.

یک زه با نمایش زمان جهانی صفحه ساعت را محاصره کرده است که برای نمایش 40 منطقه زمانی و 27 شهر استفاده میشود. این ساعت نیز قابلیت مقاومت تا عمق 100 متری آب (10 اتمسفر فشار هوا زیر آب) را دارد. بند این ساعت سیتیزن نیز از جنس تیتانیوم می‌باشد.

صفحه این ساعت یک صفحه سه بعدی است. در کناری‌ترین بخش ساعت یک رینگ بیرونی قرار دارد که رنگ آن رزگلد است و هر ساعت با یک علامت مستطیل شکل نوشته شده است. بر روی صفحه ساعت یک نشانگر زنگ روشن و یا خاموش، به علاوه یک نشانگر GPS و نمایشگر تاریخ وجود دارد. در بخش مرکزی ساعت سه صفحه فرعی مات مشکی وجود دارد.

این ساعت دارای ویژگی‌های متمایز از جمله سیستم زمان‌سنجی GPS ماهواره‌ای است که سریعترین دریافت سیگنال زمان‌سنجی را در دنیا دارد. یک کرونوگراف 20/1 ثانیه‌ای دارد که میتواند تا 24 ساعت را اندازه بگیرد. زنگ، نشانگر صبح یا شب، نمایشگر زمان UTC، تقویم، نشانگر ذخیره انرژی و نشانگر سطح نور از جمله موارد ویژگی‌های این ساعت است. تمام این ویژگی‌ها از کالیبر Citizen’s CC4025-82E Eco-Drive quartz ناشی می‌شود.

این ساعت مچی سیتیزن به 500 عدد محدود بوده و قیمت آن برابر با 5.000 دلار است. 

 

جدیدترین ساعتمچی سیتیزن بابدنه تیتانیوم
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم