بولگاری و مجموعه جدیدش به نامOcto Finissimo

حالت مطالعه
شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

 بولگاری (Bulgari) مجموعه Octo Finissimo را با سه مدل بسیار باریک جدید گسترش داد

از زمان عرضه مجموعه Bulgari Octo در سال 2012 که شامل ساعتهای لوکس 8 بعدی است، شروع به رشد کرده و اولین برند ایتالیایی بود که در مجموعه ساعت های مکانیکی بهترین فروشنده اعلام شد. به علاوه ساعت‌های زیرمجموعه Octinnismo نیز در سال 2014 به بازار عرضه شد و استانداردهای جدید را در ساعت‌های باریک به وجود آورد.

با تمام موارد گفته شده، عجیب نیست که Blugari جدیدترین ساعتهایش را در خط Octo Finissimo به بازار عرضه کند. سه ساعتی که در هفته ساعت LVMH توسط Bulgari به بازار عرضه شد، شامل Octo Finissimo S، Octo Finissimo S Chronograph GMT و Octo Finissimo Chronograph GMT Titanium به روز رسانی شده است.

Octo Finissimo S

در سال 2020، Bulgari خط Octo Finissimo را با صفحات رنگی مختلف و با قابلیت ضد آبی بالاتر به بازار به روزرسانی کرد. حال نیز این برند ساعت جدید مونوکروم را با معرفی ساعت تمام فلزی به روز کرد.

بدنه ساعت مربعی با ابعاد 4/6 میلیمتر در 40 میلیمتر است. همانطور که گفته شد، این ساعت عمق ضد آبی را افزایش داد (100 متر=10 اتمسفر فشار هوا زیر آب). 

در اطراف ساعت نیز یک زه 8 بعدی وجود دارد. اعداد 12 و 6 با فونت Arabic نوشته شده‌اند. در کنار ساعت 7 نیز یک صفحه فرعی برای نمایش ثانیه گنجانده شده است. 

کالیبر استفاده شده در این ساعت، BVL 138 نام دارد که شامل قابلیت ذخیره انرژی به مدت 60 ساعت را دارد.

Octo Finissimo S Chronograph GMT

در پی موفقیت Octo Finissimo S در سال 2020، برند بولگاری به توسعه سری‌های آن روی آورد. ساعت جدید Octo Finissimo S Chronograph GMT یکی از همین ساعت‌ها است. این ساعت نیز تا عمق 100 متری ضد آب است. رنگ اصلی صفحه ساعت آبی است و انتظار میرود این ساعت‌ها با رنگ‌های دیگر نیز موجود باشد.

قطر بدنه این ساعت مچی برابر با 43 میلیمتر بوده و ضخامت آن 75/8 میلیمتر است. عدد 12 با فونت Arabic نشان داده شده است. سه صفحه فرعی نقرهای در این ساعت وجود دارد که یکی از آن‌ها GMT 24 ساعته در کنار ساعت 3 و یک کرونوگراف سی دقیقه‌ای در ساعت 6 و ثانیه سپری شده در ساعت 9 است. این ساعت نیز به کالیبر BVL 318 مجهز شده است.

Octo Finissimo Chronograph GMT Titanium

آخرین مدل از ساعت‌های معرفی شده، Octo Finissimo Chronograph GMT Titanium نام دارد. این ساعت همانند مدل اصلی  Octo Finissimo Chronograph GMT از جنس تیتانیوم بوده و بسیار سبک است. به علاوه این ساعت دارای رنگی مشکی در صفحه و بندی اسپرت است.

قطر صفحه ساعت برابر با 42 میلیمتر بوده و ضخامت آن برابر با 9/6 میلیمتر است. رنگ بند ساعت نیز مشکی رنگ بود که ظاهری اسپرت به ساعت می‌دهد.

این ساعت شامل سه صفحه فرعی GMT 24 ساعته در کنار ساعت 3 و یک کرونوگراف سی دقیقه‌ای در ساعت 6 و ثانیه سپری شده در ساعت 9 است. 

قیمت این سه ساعت به ترتیب برابر با 12.000، 16.500 و 17.200 دلار برای ساعت‌های monochromatic Octo Finissimo S، Octo Finissimo S Chronograph GMT  و Octo Finissimo Chronograph GMT Titanium میباشد.

 

بولگاری و مجموعه جدیدش به نامOcto Finissimo
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم