ماه سه بُعدی در ساعت مچی جدید Arnold & Son Luna Magna

حالت مطالعه
دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

Arnold & Son به دلیل طراحی صفحات ساعت مچی با قابلیت نمایش ماه بسیار مورد توجه و تحسین قرار گرفته‎اند. امسال و در برنامه واچز اند واندرز این برند سوئیسی، ساعت مچی جدید خود را Luna Magna  به بازار معرفی نمود. در این ساعت از بزرگترین ماه ساخته شده در یک ساعت مچی استفاده شده است.

ماه چطور در ساعت جایگذاری شده؟

ماه کروی که بخش پایینی صفحه ساعت Luna Magna را اشغال کرده است، از یک نیمکره سنگ مرمر برای سمت روشن ماه و از یک شیشه آونتورین برای بخش تاریک ماه استفاده می‎کند. هیچ یک از موارد تاکنون برای ایجاد ماه سه بُعدی در ساعت استفاده نشده است. قطر این ماه برابر با 12 میلیمتر است. که داخل یک صفحه آونتورین که شبیه به آسمان پر از ستاره وسط تابستان است، شناور شده است. چگونه این ابعاد ماه به این بزرگی در یک ساعت مچی لوکس جای می‌گیرد؟ جایگذاری این ماه بسیار دقیق و کامل بوده و بین بخش بالایی و پایینی موتور ساعت قرار گرفته است. بنابراین ضخامت کل بدنه ساعت برابر با 15.9 میلیمتر می‌شود.

مشخصات فنی ساعت:

در بالای ماه یک صفحه فرعی سفید رنگ وجود دارد که دارای عقربه‎های ساعت و دقیقه آبی رنگ بوده و اعداد آن با علائم رومی نشان داده شده است. بدنه گرد و پولیش زده این ساعت دارای قطر 44 میلیمتری بوده و از جنس طلای 18 عیار رزگلد می باشد. در داخل این ساعت مچی مکانیکی از کالیبر A&S 1021 استفاده شده است که در داخل خود شرکت ساخته شده است. این کالیبر قابلیت ذخیره انرژی به مدت 90 ساعت را دارد. دقت این ساعت برای چرخش ماه باعث می‌شود که هر 122 سال نیاز به تنظیم دوباره ساعت باشد. این تنظیم نیز از طریق تاج ساعت انجام می‎شود.

بند ساعت از جنس چرم طبیعی تمساح بوده و به رنگ آبی می‏باشد. این بند توسط یک سگک طلای 18 عیار به بدنه متصل شده است. قیمت این ساعت برابر با 50.500 دلار می‌باشد.

 

ماه سه بُعدی در ساعت مچی جدید Arnold & Son Luna Magna
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم