فرق جنس برنز با استیل در ساعت مچی جدید همیلتون

حالت مطالعه
شنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

وقتی که شما به دنبال جنس بدنه لوکس در ساعت‌ مچی ها هستید، همیلتون برندی نیست که به آن فکر کنید. این برند بیشتر به خاطر ساخت ساعت مچی اسپرت و ورزشی‌اش شناخته می‎شود. همیلتون به خاطر طراحی‌های مدل هایش و استفاده از طلا یا رنگ طلا در مجموعه‌های محبوبش، معروف شده است. هفته پیش، این برند سعی کرد که گامی بینابین کارایی و زیبایی بر دارد و اوین ساعت مچی با جنس برنز را با نام Khaki Field Mechanical Bronze عرضه کند.

طراحی ساعت مچی جدید با استفاده از برنز:

این ساعت مچی مردانه طراحی مدل محبوب Khaki Field Mechanical را دنبال می‎کنید. در اصل ساعت مچی Khaki Field Mechanical Bronze نسخه برنزی مدل قدیمی است. به نوعی هیلتون از برندهای متعددی تقلید کرده که ساعت‎هایشان را با نسخه برنزی نیز به بازار عرضه می‌کردند. از جمله این برندها می‌توان به Oris و یا Tudor اشاره نمود که ساعت‌های Diver Sixty-Five، Big Crown و Black Bay را با بدنه برنزی به بازار عرضه کردند. 

مشخصات فنی ساعت:

بدنه این ساعت مچی جدید از جنس برنز بوده و عرض قاب آن برابر با 38 میلیمتر است. اکثر برندهای ساعت برای ساعت‌های برنزی از استیل یا استیل با پوشش برنز برای پشت بدنه استفاده می‌کنند. دلیل آن ارزانی استیل و همچنین راحتی آن بر روی دست نسبت به برنز است. البته همیلتون در این مورد خود را از دیگر برندها جدا کرده و از تیتانیوم در پشت بدنه ساعت استفاده کرده است. تیتانیوم سبک‌ تر از استیل بود و پیشرفته‌تر است. به همین دلیل این مدل جدید از ساعت اصلی بسیار سبک‌تر است.

شکل صفحه ساعت یادآور طراحی‎های قدیمی می‏باشد. یک حلقه ساده بیرونی دقیقه در لبه ساعت وجود دارد که در آن هر ساعت با علامت مثلث و اعداد 1 تا 12 با فونت Arabic بزرگ مشخص شده است. البته در کنار اعداد، اعداد 13 تا 24 نیز با فونت کوچک‌تری قابل مشاهده است. عقربه‌های سرنگی برای نمایش ساعت و دقیقه استفاده می‌شود، این در حالی است که عقربه با نوک پیکانی شکل برای نمایش ثانیه سپری شده استفاده می‎‌شود.

در درون این ساعت مچی اتوماتیک از کالیبر Caliber H-50 همیلتون استفاده شده است. این کالیبر قابلیت ذخیره انرژی به مدت کمی بیش از 3 روز (80 ساعت) را دارا می‌باشد. ساعت Hamilton Khaki Field Mechanical Bronze هم‌اکنون با قیمت 825 دلار قبال دسترس است.

 

فرق جنس برنز با استیل در ساعت مچی جدید همیلتون
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم