بیستمین سالگرد ساعت مچی از جنس طلا Langematik Perpetual

حالت مطالعه
دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

برند ساعت مچی ا لانگ اند سون در تابستانی که ساعت‎های جدیدی را معرفی نموده، بیشترین توجه و پوشش رسانه‏ ای را به دلیل ساعت Cabaret Tourbillon Handwerkskunst (مدل احیا شده در دهمین سالگرد مجموعه Handwerkskunst) جلب کرد. امروز و در این مقاله به بررسی ساعت جدید Langematik Perpetual می‌پردازیم. ساعتی که بیست سال پیش عرضه شده بود و دارای خصوصیاتی بود که اولین بار در یک ساعت مشاهده می ‏شد.

ظاهر زیبای ساعت مچی با استفاده از طلا:

نسخه 2021 ساعت مچی مردانه Langematik Perpetual دارای دو مدل با طلای 18 عیار سفید یا طلای 18 عیار رزگلد است که هر دو مدل به تعداد 50 عدد تولید محدود می‏باشند. قاب این مدل ساعت به قطر 38.5 میلیمتر می‌باشد. در هر دو مدل صفحه ساعت مچی به رنگ آبی بوده که از نقره ساخته شده. اعداد به کار رفته در ساعت نیز به صورت رومی می‏باشد که از جنس رادیوم طلای سفید یا طلای رزگلد است که با بدنه ساعت همخوانی داشته باشد. 

ویژگی های کاربردی ساعت:

در سبک کلاسیک لانج، صفحه ساعت طوری طراحی شده است که با وجود ترکیب پیچیده به خوبی قابل خواندن باشد. صفحه نمایشگر تاریخ در بالای صفحه قرار دارد. صفحه فرعی سمت چپ نشانگر روز هفته و یک مقیاس 24 ساعت روز و شب است. صفحه فرعی سمت راست شامل چرخه نشان‌دهنده ماه و یک صفحه فرعی کوچکتر برای چرخه سال می باشد. صفحه فرعی بالای ساعت 6 نیز نشانگر فاز ماه و همچنین شامل یک ثانیه‌شمار کوچک است. دقت فاز ماه آورده شده در این ساعت خیلی بالا بوده و هر 6/122 سال نیاز به اصلاح دارد. 

موتور و مشخصات فنی:

کالیبر استفاده شده در این ساعت مچی مکانیکی در داخل خود شرکت ساخته شده و نام آن L922.1 Sax-o-Mat است.  این کالیبر قابلیت ذخیره انرژی به مدت 46 ساعت را دارد و از 478 قطعه تشکیل شده است.

نسخه 2021 ساعت Langematik Perpetual دارای بند چرم تمساح با رنگ آبی پر رنگ می‌باشد. هر دو مدل ساعت نیز با قیمت 91,800 دلار به  فروش می‌رسد.

 

بیستمین سالگرد ساعت مچی از جنس طلا Langematik Perpetual
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم