لوازم جانبی

لوازم جانبی

همه لوازم جانبی شرایط 30 روز بازگشت لوازم جانبی

نحوه تعویض یا بازگشت قطعات ساعت مچی

اگر داخل سایت از قطعات ساعت مانند بند و قفل محصولی خریداری کردید و خواستید آن را تعویض کنید یا بازگشت دهید

این شرایط را در نظر داشته باشید:

1 - تمام قطعات نام برده شده وکیوم میشوند و این وکیوم مانعی برای اندازه گیری کالا خریداری شده برای شما ندارد. پس میتوانید با همان وکیوم، محصول را اندازه بگیرید، اگر مشکلی در سایز کالا وجود داشت می توانید آن را بدون باز کردن وکیوم و هماهنگی با بخش خدمات پس از فروش تعویض نمایید.
2 - در صورتی که بعد از دریافت سفارش، از ظاهر یا رنگ کالا خوشتان نیامد، می توانید بدون باز کردن وکیوم آن را بازگشت دهید یا با هماهنگی بخش خدمات پس از فروش تعویض نمایید.
3 - در نظر داشته باشید، هزینه های ارسال در صورت خرید از طرف ایران تایمر رایگان میباشد، اما در صورت تعویض یا بازگشت کالا هزینه ارسال محاسبه شده و آن را می بایست پرداخت نمایید.

چطور کالا سفارش داده شده را بازگشت دهیم؟

ساکنین تهران: زمانی که محصول را از طریق پیک درب منزل دریافت کردید، می توانید در صورت عدم تایید چه برای تعویض وچه بازگشت کالا، محصول را بدون باز کردن وکیوم و با همان بسته بندی تحویل همکار ایران تایمر دهید و تنها هزینه حمل و نقل را متقبل شوید.(تعیین هزینه را میتوانید بصورت تلفنی از قسمت خدمات پس از فروش بپرسید)
ساکنین دیگر شهرها: بعد از دریافت محصول از طریق پست، تا 24 ساعت کاری زمان دارید اگر محصول مورد تایید شما نبود به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهید. از زمانی که محصول برای شما ارسال شده تا 30 روز کاری امکان برگشت محصول (بدون باز کردن وکیوم و با همان بسته بندی) وجود دارد . پس از بازگشت محصول به دفتر ایران تایمر هزینه حمل و نقل حساب شده و بعد از کسر آن مبلغ از هزینه فاکتور پرداخت شده، مابقی وجه پرداختی به شما بازگشت داده می شود.
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم