عینک آفتابی مردانه خلبانی (BMW) مدل BW000628P60
کد سایت: 101842
برند: بی ام و (BMW)
خرید و فروش بی ام و در ایران تایمر
  • عینک مردانه کلاسیک
  • جنس دسته و فریم متال
  • گارانتی مادام العمر اصالت کالا
جهت اطلاع تماس بگیرید
اشتراک گذاری علاقه‌مندی‌ها
برای راهنمای انتخاب عینک آفتابی اینجا کلیک کنید
موجودی این محصول به اتمام رسیده
محصولات مشابه که ممکن است به دنبال آنها باشید
اطلاعات محصول
اطلاعات عمومی
جنسیتمردانهمخصوص مردان
مناسب برای فرم صورتگرد    مربع    مثلث    بیضی
سبکخلبانیعینک با قاب خواص که به خلبانی معروف میباشد
اصالت کشور برندآلماناصالت کشور برند آلمان میباشد
میزان یویUV400(100%)یووی کامل دارای روکش یووی 100 مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش خورسید
لوازم جانبیکیف عینککیف همراه عینک    دستمال دستمال مخصوص تمیز کردن شیشه ساعت
گارانتی
گارانتی ایران تایمراصالت کالا (مادام العمر)
اطلاعات فریم
شکل فریمخلبانیخلبانی
رنگ فریممسیطیف ترکیب رنگ های مسی
جنس فریمفلزیفلزی از جنس MONEL / TITANUM / BERYLLIUM / STAINLESS STEEL/ FLEXON/ ALUMINUM
نوع پدانعطاف پذیرانعطاف پذیر
نوع فریمتمام فریمدور تا دور شیشه پوشیده است
اطلاعات دسته فریم
رنگ دستهمسیمسی
اطلاعات عدسی یا لنز
رنگ عدسی قهوه ای و کهرباییطیف ترکیب رنگ های قهوه ای و کهربایی
ابعاد و وزن
عرض عدسی60عرض عدسی به میلیمتر
عرض پل16عرض پل به میلیمتر
طول دسته145طول دسته به میلیمتر
مشخصات فنی
Brand :
Modelnumber: BW000628P60
Category : Pilotage
UV400 level : UV400(100%)
Originality of Brand Country: GERMANY
accessories : Bag, Handkerchief Glasses
Gender : Men
Frame shape : Piloting
Type of glasses pad : adjustable nose pads
Suitable for face shape : Square, Heart
Frame material : Metal
Frame color : Copper
Frame type : All Frames
Handle color : Copper
Frame handle material : Metal
Lens material :
Lens cover :
Lens color : Brown-Amber
Lens opacity :
Warranty:
Includes warranty:
Frame Width : mm
Lens Width : 60 mm
Height lens : mm
Bridge Width : 16 mm
Handle length : 145 mm