عینک آفتابی زنانه کلاسیک (Celine) مدل CL40011U52A48
کد سایت: 105543
برند: سلین (Celine)
خرید و فروش سلین در ایران تایمر
  • عینک زنانه کلاسیک
  • جنس دسته متال
  • جنس فریم متال و استات
  • گارانتی مادام العمر اصالت کالا
جهت اطلاع تماس بگیرید
اشتراک گذاری علاقه‌مندی‌ها
برای راهنمای انتخاب عینک آفتابی اینجا کلیک کنید
موجودی این محصول به اتمام رسیده
محصولات مشابه که ممکن است به دنبال آنها باشید
اطلاعات محصول
اطلاعات عمومی
جنسیتزنانهمخصوص رنان
سبککلاسیکمناسب برای استفاده روزمره
اصالت کشور برندایتالیااصالت کشور برند ایتالیا میباشد
میزان یویUV400(100%)یووی کامل دارای روکش یووی 100 مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش خورسید
لوازم جانبیکیف عینککیف همراه عینک    دستمال دستمال مخصوص تمیز کردن شیشه ساعت
اطلاعات فریم
شکل فریمگردفریم مناسب : متسطیل - مربع - فریم های زاویه دار
رنگ فریمطلائیطیف ترکیب رنگ های طلائی    قهوه ایطیف ترکیب رنگ های قهوه ای
نوع پدانعطاف پذیرانعطاف پذیر
نوع فریمتمام فریمدور تا دور شیشه پوشیده است
اطلاعات دسته فریم
جنس دستهفلزیفلزی از جنس MONEL / TITANUM / BERYLLIUM / STAINLESS STEEL/ FLEXON/ ALUMINUM
رنگ دستهطلائیطلائی
اطلاعات عدسی یا لنز
رنگ عدسی سبزطیف ترکیب رنگ های سبز
گارانتی
گارانتی ایرانایران تایمر
ابعاد و وزن
عرض عدسی48عرض عدسی به میلیمتر
عرض پل26عرض پل به میلیمتر
طول دسته140طول دسته به میلیمتر
مشخصات فنی
Brand :
Modelnumber: CL40011U52A48
Category : Classic
UV400 level : UV400(100%)
Originality of Brand Country: Italy
accessories : Bag, Handkerchief Glasses
Gender : Women
Frame shape : Round
Type of glasses pad : adjustable nose pads
Suitable for face shape :
Frame material : Acetate, Metal
Frame color : Golden, Brown
Frame type : All Frames
Handle color : Golden
Frame handle material : Metal
Lens material :
Lens cover :
Lens color : Green
Lens opacity :
Warranty:
Includes warranty:
Frame Width : mm
Lens Width : 48 mm
Height lens : mm
Bridge Width : 26 mm
Handle length : 140 mm