عینک آفتابی زنانه فشن (JUST CAVALLI) مدل JC832S52G54
کد سایت: 115826
خرید و فروش جاست کاوالی در ایران تایمر
  • عینک زنانه فشن
  • جنس فریم پلاستیک و استیل
  • جنس دسته استیل
  • گارانتی مادام العمر اصالت کالا
جهت اطلاع تماس بگیرید
اشتراک گذاری علاقه‌مندی‌ها
برای راهنمای انتخاب عینک آفتابی اینجا کلیک کنید
موجودی این محصول به اتمام رسیده
محصولات مشابه که ممکن است به دنبال آنها باشید
اطلاعات محصول
اطلاعات عمومی
جنسیتزنانهمخصوص رنان
مناسب برای فرم صورتمربع    مثلث    بیضی    قلبی
سبکفشنمناسب برای ست کردن با لباس و ساعتهای خاص
میزان یویUV400(100%)یووی کامل دارای روکش یووی 100 مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش خورسید
اطلاعات فریم
شکل فریمگربه ایگربه ای
رنگ فریمطلائیطیف ترکیب رنگ های طلائی    قهوه ایطیف ترکیب رنگ های قهوه ای
نوع پدزین اسبیزین اسبی
نوع فریمتمام فریمدور تا دور شیشه پوشیده است
اطلاعات دسته فریم
جنس دستهفلزیفلزی از جنس MONEL / TITANUM / BERYLLIUM / STAINLESS STEEL/ FLEXON/ ALUMINUM
رنگ دستهطلائیطلائی
اطلاعات عدسی یا لنز
رنگ عدسی قهوه ای و کهرباییطیف ترکیب رنگ های قهوه ای و کهربایی
ابعاد و وزن
عرض فریم54عرض کل ساعت محاسبه شده است به میلیمتر
عرض پل18عرض پل به میلیمتر
طول دسته140طول دسته به میلیمتر
مشخصات فنی
Brand :
Modelnumber: JC832S52G54
Category : Fashion
UV400 level : UV400(100%)
Originality of Brand Country:
accessories :
Gender : Women
Frame shape : Catstyle
Type of glasses pad : saddle
Suitable for face shape : Square, Triangle, Universal Fit, Heart
Frame material : Plastic, Metal
Frame color : Golden, Brown
Frame type : All Frames
Handle color : Golden
Frame handle material : Metal
Lens material :
Lens cover :
Lens color : Brown-Amber
Lens opacity :
Warranty:
Includes warranty:
Frame Width : 54 mm
Lens Width : mm
Height lens : mm
Bridge Width : 18 mm
Handle length : 140 mm