معرفی 2 ساعت مچی مردانه کاندینو با اصالت سوئیس

معرفی 2 ساعت مچی مردانه کاندینو با اصالت سوئیس

۳

در این ویدئو ساعت مچی، قصد ما آشنایی بیشتر شما با برند سوئیسی کاندینو است. برند ساعت مچی کاندینو، یکی از برند های قدیمی دنیای ساعت است، که با حضور متداومش طرفداران زیادی را نیز دارد. نکته مثبتی که باید درباره ساعت های کاندینو بدانید، ارزنده بودن محصولات با کیفیت این برند به نسبت قیمتی است که دارند. در واقع میتوان گفت این ساعت مچی ها علاوه بر با کیفیت بودن متریالی که در ساختشان استفاده شده و ساخت کشور سوئیس هستند، از رنج قیمتی متوسط و نرمال هم بهره منداند.
در این آنباکس، 2 مدل ساعت مچی مردانه کاندینو را معرفی کردیم که در ظاهر کمی با هم متفاوت اند. مدل اول ساعت مچی C4691/1 است که طراحی ساده ای در صفحه اش مشاهده می کنید. همانطور که در ویدیو هم اشاره کردیم، طرح هاشوری که در صفحه این ساعت به کار رفته جزو طرح ها پر کاربرد این برند می باشد. این طراحی علاوه بر سادگی که دارد باعث می شود روی مچ کمی بیشتر به چشم بیاید. از ویژگی این ساعت نمایش تاریخ است و به خاطر طراحی کلاسیکی که دارد، می تواند برای استایل های روزمره یا حتی ست کردن با کت و شلوار آقایان گزینه مناسبی باشد.
www.irantimer.com/p/40815

مدل دوم ساعت مچی C4681/3 است که طراحی نیمه کلاسیک و نیمه اسپرت دارد. بخاطر سبک طراحی این ساعت مردانه، که نه خیلی ساده است و نه خیلی شلوغ، برای استایل های کلاسیک، نیمه اسپرت و حتی کت شلوار می تواند مناسب باشد. نمایش تاریخ، کورنوگراف و تاچومتر ویژگی هایی که در صفحه این ساعت به کار رفته است.
www.irantimer.com/p/40802

اگر اهل ساعت های کلاسیک یا نیمه کلاسیک هستید، توصیه میکنیم مدل های بیشتر ساعت مچی های کاندینو را در سایت ما ببینید.
نظرتون را درباره این برند و 2 مدلی که معرفی کردیم، با ما به اشتراک بگذارید.

معرفی 2 ساعت مچی مردانه کاندینو با اصالت سوئیس
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید،امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم