ساعت تیک آف خاکی همیلتون - Hamilton Khaki Takeoff Limited Edition Watch

حالت مطالعه
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۳ نویسنده | مترجم:

چندی پیش در سایت ایران تایمر یکی از ساعت های خاکی همیلتون (Hamilton Khaki) را معرفی کردیم، حال می خواهیم به ساعت جدید با نام خاکی تیک آف کرونو نسخه ی محدود از همیلتون (The Hamilton Khaki Takeoff Chrono Limited Edition) بپردازیم. این کرونوگراف درشت که از درجه های خلبانی الهام گرفته این توانایی را دارد که هم به شکل ساعت مچی سنتی به دست شود و هم از دسته و بند خود جدا شده و بر روی جعبه ی نمایش میز کار نصب شود که نمای کاملی از اتاق خلبان (Cockpit) را ایجاد می کند.


اگر شما مچ دست خود را برای آن مناسب می دانید، همیلتون ال ای تیک آف خاکی (Hamilton Khaki Takeoff LE) یک ساعت جذاب و مجزاست. بدنه ی با قطر 46.3 میلی متری از استیل است و یک پایان بسیار زیبا کار شده ی PVD سیاه با ریز کاری های زرد بر روی آن انجام گرفته است. پهنای قابل توجه با قطر زیاد - که از 18 میلی متر فرا تر می رود – به راحتی به چشم می آید.

دلیل پهنا طراحی دو بخشی بدنه می باشد که به منظور ممکن ساختن جدا کردن قسمت قرص شکل داخلی بدنه از آن است. به کمک سیستم خوب قفل با حلقه های بر روی دوربین های SLR تفاوت زیادی ندارد. در حالی که این کارایی، به همراه جعبه ی نمایش رومیزی شامل شده، هیچ چیزی بیشتر از تازگی نیست، این همان مقدار شکل غیر عادی ای را دارد که یک قطعه ی نسخه ی محدود که برای کلکسیون داران ساخته شده است محتاج ان می باشد. ناگفته نماند که با شکل و کارایی بهایی نیز همراه است، و همیلتون تیک آف خاکی مصرف روزمره ی آن را برای طراحی به مشکل انداخته.


با یک صفحه ی شکل گرفته از یک هواپیمای پر وسیله، نسخه ی محدود همیلتون تیک آف خاکی، یک کرونوگراف 30 دقیقه ای به همراه دسته ی زمان مرکزی ثانیه و یک نمایش دهنده ی دقیقه های سپری شده در موقعیت ساعت 12 عرضه می کند. با یک ظاهر سر سخت تمامی کنترل های آن بر روی ساعت قرار دارند. این ظاهر چنان رایج نیست اما از گیر کردن آن به کشنده هایی مثل دستبند یا آستین جلوگیری می کند و کنترل آن را برای استفاده با دستکش و یا چپ دستان آسان تر می کند.

همیلتون نسخه ی محدود تیک آف خاکی از موتور کرونوگراف اتوماتیک H-31 همیلتون استفاده می کند که بر اساس ETA/Valjoux 7750 شکل گرفته و یک ذخیره ساز بهبود یافته ی انرژی برای 60 ساعت به همراه تغییراتی به منظور پیشرفت دقت و نشان گزاری بیشتر برند شکل گرفته است. این موتور زمان، کرونوگراف و تاریخ، و همینطور تاریخی که در موقعیت ساعت 3 توسط چرخ سفید و حروف سیاه نمایش داده می شود را در اختیار قرار می دهد. همیلتون این قطعه ی نسخه ی محدود را به همراه کریستال ضد انعکاس سفایر و تا 50 متر ضد آب تمام کرده است.

بر روی مچ، وزن آن قابل توجه است و حظور آن بر دست بسیار درشت می باشد. دیدن یک محصول دکوری مانند نسخه ی محدود تیک آف خاکی همیلتون از چنین برندی جالب می باشد، و جعبه ی نمایش قطعا به شمایلی مشابه بسته بندی نهایی بل و راس که ابعاد تازه ی نسخه ی محدود همیلتون تیک آف خاکی را در توجه قرار می دهد تمایل دارد.

با قیمت $3,295 USD و یک تولید 1999 واحد، نسخه ی محدود تیک آف خاکی همیلتون یک قطعه ی عجیب و جالب از همیلتون است که می تواند به راحتی با بسته بندی های مشابه از بل و راس (Bell and Ross) رقابت کند. برای آن هایی که نسخه ی محدود تیک آف خاکی همیلتون را بسیار عجیب، بسیار بزرگ و یا بسیار گران قیمت می بینند، همیلتون تعداد زیادی انواع و مدل های دیگری ساعت های خیلی عالی که راحتتر، کوچکتر و با بها گذاری بهتری موجود هستند را در اختیار دارد، که درنهایت به نقش خاص و منحصر به فرد قطعه ای مانند نسخه ی محدود تیک آف خاکی همیلتون تاکید خواهند داشت.


ساعت تیک آف خاکی همیلتون - Hamilton Khaki Takeoff Limited Edition Watch
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم