بررسی ساعتِ هوشمند جدیدِ کاسیو اِدیفایس مدل EQB-600

حالت مطالعه
ﺳﻪشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ نویسنده | مترجم:

بررسی ساعتِ هوشمند جدیدِ کاسیو اِدیفایس مدل EQB-600

 

 

ساعتِ هوشمندی که در تصویر مشاهده می کنید؛ به تازگی  (از خانواده ی اِدیفایسِ کاسیو)  معرفی شده که در نوع خودش بسیار بینظیر است. یک ساعت، با قابلیتِ اتصال به تلفن هوشمند و قابلیت نمایش زمان دقیق و عملکردهای پیشرفته ی نمایشِ زمانِ جهانی؛

برنامه ای بر روی این ساعت تنظیم شده که شما را قادر می سازد تا به تنظیمات مختلف، دسترسی داشته باشید و بدون استفاده از تنظیمِ مستقیم بر روی ساعت، از طریقِ گوشی های هوشمند نیز امکان تنظیمات وجود دارد.

به علاوه در این ساعت، زمان به صورتِ اتوماتیک تنظیم می گردد. به عبارتی دیگر، این ساعت در طول روز چهار بار به صورت خودکار ( هر دو زمانِ موجود بر روی صفحه نمایش) به روز می شود. البته امکانِ تنظیم به صورت دستی نیز از طریق دکمه ای در کناره ی ساعت فراهم شده است.

نکته ی قابل توجه دیگری که به آن می پردازیم؛ اطلاعات زمانِ دقیق ( UTC ) است. این ساعت، داده هایی را به طور منظم از طریقِ یک سِروِر اینترنتی دریافت می کند که می توان گفت هیچ گونه خطایی در آن وجود ندارد. در واقع گوشی هوشمند پس از تجزیه و تحلیل اطلاعات و بررسی موقعیت فعلی در مورد منطقه ی زمانی،  به طور خودکار داده ها را پردازش می کند؛ البته تا زمانی که ارتباط از طریق Wifi  امکان پذیر باشد.

این ساعت به صورتِ همزمان می تواند از طریقِ اینترنت اطلاعاتِ زمانیِ مربوط به فرودگاه و ایستگاه های راه آهن یا مترو را در اختیار کاربر قرار دهد که می تواند بسیار مفید واقع شود.

ساعتِ جهانی در این ساعت، برای بیش از 300 شهر تعریف شده است که برای انجام تنظیمات کافی ست که نام شهر مورد نظر از میان نقشه ی جهانی موجود در آن لمس کنید  تا نمایشِ آن انجام گیرد.

همانطور که از تصاویر مشهود است؛ این ساعت دو زمانه می باشد و زمان محلی در صفحه نمایشِ اصلی و زمانِ جهانی در صفحه نمایشِ دوم که کوچکتر است قرار دارد.

در این ساعت؛ یک مشخصه ی کُروی ، موقعیتِ مکانی بر روی کره زمین را نمایش خواهد داد.

این ساعت با استفاده از انرژی خورشیدی فعال می شود و مجهز به سیستم '' Tough Solar''  می باشد که انرژی خورشیدی را به نیروی الکتریکی تبدیل می کند.

 

ساعتی خوش چهره با طراحی جسورانه که قابلیت پردازش بسیار سریع و بالایی دارد. یکی از ویژگی هایی که جذابیت این ساعت را چندین برابر می کند؛ سه بعدی بودنِ نشانگر های این ساعت است که آن را از هم رده های خودش متمایز می گردد.

 

در پایان، یک ساعت با درخشندگی و کیفیت بالا در قاب چند لایه؛ که خیره کننده بنظر می رسد.

این ساعت از فولاد ضد زنگ (استیل) ساخته شده است. عرض آن در حدود 52 میلیمتر اعلام شده و 13 میلیمتر ضخامت آن می باشد.

تا 100 متر در برابر آب مقاوم است و دارای بلوتوث نیز می باشد؛ با قیمتی برابر با 437.95 دلار.

 

#خرید_ساعت_مچی   #ساعت_مچی_کاسیو    #ساعت_مچی_سیکو   #ساعت_مچی_رومانسون   #خرید_اقساطی_ساعت_مچی

 

بررسی ساعتِ هوشمند جدیدِ کاسیو اِدیفایس مدل EQB-600
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم