بهترین ساعت ها برای بانوان با قیمتی کمتر از 200 دلار (بخش اول)

حالت مطالعه
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

• ساعت های مچی جزء اکسسوری های جالب و مد هستند و شما می توانید از میان بی نهایت گزینه انتخاب داشته باشید. ما فکر می کنیم ظاهر کلاسیک فسیل ژاکلین آن را به یک اکسسوری روزمرۀ عالی تبدیل کرده است که با یک قیمت مناسب تکمیل کنندۀ ظاهر و لباس شما خواهد بود. 

این روزها محبوبیت ساعت های هوشمند و ردیاب های تناسب اندام با تکنولوژی بالا در حال افزایش است، اما چیزی است که باید در مورد ساعت های آنالوگ معمولی بدانید. در حقیقت، تعداد زیادی از ساعت های سنتی وجود دارند که از نظر قیمت یا سبک چندان هم معمولی نیستند. بسته به اینکه شما خواهان یک ظاهر معمولی و ظریف باشید یا بخواهید که ابراز وجود کنید، گزینه های زیادی وجود دارد که بخواهید از میان آنها انتخاب کنید – و اینجاست که چالش اصلی ایجاد می شود.

از نظر سبک و برند، تعداد فراوانی ساعت زنانه وجود دارد که می توانید از میان آنها انتخاب کنید. ما می دانیم که زمان، عصاره و عنصر اصلی است (هم به معنای واقعی کلمه و هم از نظر ادبی)، پس تلاش کردیم تا مروری از پنج برند مختلف ساعت ارائه کنیم که هرچند خوب به نظر می رسند، از نظر قیمت نیز به بودجه شما آسیب زیادی نرسانند. 

موارد انتخاب شده در این مرور قیمتی 150 دلار یا کمتر دارند، و هر چند قیمت آنها مناسب است، شما کیفیت را فدای قیمت مناسب نخواهید کرد. 

ادامه این مطلب را بخوانید تا بدانید که چرا ما ساعت فسیل ژاکلین را دوست داریم، و چرا طرفدار ساعت کیت اسپید نیویورک مترو، ساعت ریستولوژی اسکالوپد بوی فرند، ساعت ماندین کلاسیک و ساعت استیل ضدزنگ فسیل ویرجینیا، و ساعت MVMT هرموسا هستیم. 

 بهترین ساعت در حالت کلی

چرا دوستش خواهید داشت: ساعت فسیل ژاکلین یک ساعت کلاسیک برای روز است که می تواند با لباس رسمی یا غیررسمی استفاده شود. 

این ساعت دارای ساعت با صفحه ای کلاسیک و اعداد رومی است، یک بند چرمی راحت با رنگ های مختلف دارد که آن را به یک ساعت خوب برای استفادده روزمره تبدیل می کند. صفحه ساعت دارای بافتی ظریف است و زمان را به سه عقربه و اعداد رومی نمایش می دهد. یک پنجره کوچک در پایین صفحه نیز تقویم روز و ماه را نشان می دهد

اندازه قاب ساعت 36 میلی متر است اما بند باریک ساعت باعث می شود که قاب چندان بزرگ به نظر نرسد، بنابراین، این ساعت برای تمامی مچ ها ایده آل است. قاب این ساعت نیز در رنگ های مختلفی ارائه شده است، از قبیل نقره ای و مشکی، رزگلد و آبی، نقره ای و صورتی، نقره ای و قهوه ای، یا رزگلد و صورتی. بنابراین، شما می توانید آن را در کنار جواهرات مختلف یا رنگ لباس های مختلف استفاده کنید. 

اگرچه گفته می شود که این ساعت دارای سبک کلاسیک است، عبارت «کلاسیک» در این مورد نباید با «از مد افتاده و قدیمی» اشتباه گرفته شود. ژاکلین با یک دید زیبایی شناختی مدرن طراحی شده است. اگر ساعتی می خواهید که بتوانید آن را هر روز و با هر نوع لباسی استفاده کنید، ژاکلین این کار را برای شما انجام خواهد داد. 


من شخصا این ساعت را دارم و می بینم که اغلب دوست دارم آن را بپوشم، مخصوصاً زمانی که بخواهم چند لباس را با هم ست کنم. این ساعت به اندازه کافی چشمگیر است که من تقریباً همه جا تعریفی از آن بشنوم، اما تلاش نمی کند که جایزه های مد را ببرد. این ساعت مثل پیراهن مشکلی کوتاه در کمد لباس شماست. یک تکۀ کلاسیک که تقریباً هیچ وقت از مد نمی افتد، و همیشه هم خوب به نظر می رسد. 

دوام و راحتی دو مورد مهم دربارۀ ساعتی هستند که شما هر روز استفاده می کنند. فسیل برای تولید ساعت ها و سایر زیورآلات باکیفیت با قیمت مناسب معروف است، پس هیچ ترس و تردیدی در مورد دوام این ساعت نداشته باشید. این ساعت کوارتز زمان را به دقت نشان می دهد. بند چرمی آن راحت است و با سایر بندهای 14 میلی متری فسیل نیز قابل تعویض است.

مقاومت این ساعت در آب 3 ATM برآورد شده است، بنابراین دربرابر پاشیدن آب و فرو رفتن های سطحی در آب مقاومت خواهد کرد. این به من آرامش خاطر می دهد که اگر هنگام شستن دست به طور تصادفی آب روی آن ریخت، به معنای خراب شدن و پایان عمر این ساعت نیست. 
به طور کلی، نظرات و دیدگاه های مثبتی از طرف خریداران در مورد ژاکلین ثبت شده است. افراد بسیاری آن را «بهترین ساعت برای استفادۀ روزمره» نامیده اند و می گویند که «بدون اینکه بزرگ و حجیم باشد، زیبا به نظر می رسد» و این به خاطر بند باریکی است که با قاب بزرگ همراه شده است. 
برخی خریداران با مچ های کوچک تر (مثل خود من) متوجه شده اند که این ساعت گویا دور مچ می چرخد. یک بند نسبتاً کوتاه تر در این موارد ایده آل خواهد بود، اما من دریافتم که زمانی که بند را در آخرین سوراخ می بندم، چرخش آن به حداقل می رسد. برای من این مشکل آنقدر مهم نبود که به خاطر بسیاری از نقاط مثبت ژاکلین را نادیده بگیرم. ظاهر کلاسیک و جذابیت مدرن، آن را به ساعتی تبدیل می کند که بتوانید رویش حساب کنید، حتی زمانی که مدها می آیند و می روند. 
نقاط قوت: هماهنگی با لباس رسمی و غیررسمی، بند راحت، دوام، تنوع رنگ، نشان دادن روز و ماه
نقاط ضعف: در مچ های باریک تر، دور مچ می گردد. 


این مطلب ادامه دارد...

 

#خرید_ساعت_مچی_زنانه   #خرید_ساعت_مچی   #ساعت_مچی_کاسیو    #ساعت_مچی_سیکو   #ساعت_مچی_رومانسون   #خرید_اقساطی_ساعت_مچی

 

بهترین ساعت ها برای بانوان با قیمتی کمتر از 200 دلار (بخش اول)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم