بهترین ساعت ها برای بانوان با قیمتی کمتر از 200 دلار (بخش دوم)

حالت مطالعه
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

قسمت قبل...


بهترین ساعت برای نشان دادن مد

چرا شما عاشق آن خواهید شد: جزییات بامزه و زیبای ساعت کیت اسپید ساعت 5 مترو نیویورک (Kate Spade New York 5 O’clock Metro watch) یک حس فریبندگی و اغواگری به هر لباسی می افزاید. 

watch-women1

ساعت های مد در سبک های متفاوتی به بازار می آیند، اما کیت اسپید هنر خلق ساعتی را دارد که بدون اینکه بیش از حد به چشم بیاید، به اندازه کافی مد را نشان می دهد. جزئیات ریز متفکرانه در 5 o’clock metro نمونه بارزی از این زیبایی شناختی طراحی می باشند. 
این ساعت از شهر نیویورک الهام می گیرد زیرا کیت اسپید از شهری برخاسته است که هرگز نمی خوابد. خواه شما از آن افرادی باشید که منتظر گذراندن زمانی شاد با دوستان و همکاران هستند، یا فردی که ترجیح می دهد در لباس راحتی با نوشیدنی خود زمان بگذراند، خواهید توانست از حس «جایی ساعت 5 است» این ساعت لذت ببرید. 

اگر شما دنبال چیز کوچکی هستید که به تیپ و لباستان اضافه کنید، جزئیات جذاب 5 o’clock metro آن را به یک وسیلۀ تزئینی عالی تبدیل می کند. در قسمت بالای صفحۀ آن کلمۀ «Somewhere…»  نوشته شده است، و یک شیشۀ مارتینی با هوشمندی تمامی روی عدد 5 قرار گرفته است. سمبل پیک (♠) که نشان دهندۀ برند کیت اسپید است، روی عدد 12 قرار گرفته است. و در نهایت، عقربۀ ثانیه شمار به صورت راه راه طراحی شده است. 
این ساعت، در عین بامزه و جالب بودن، همچنان کاربردی و بادوام است. بند آن، چرمی است. این ساعت مقاوم در برابر آب است و می تواند در برابر پاشیده شدن آب و فرو رفتن های جزیی در آب مقاومت کند، اما این به آن معنا نیست که با آن شنا کنید یا به حمام بروید. 

در کنار جزئیات جالب روی صفحۀ ساعت، طراحی هوشمندانۀ آن با ارائۀ طرح های مختلف که بشود از بین آنها انتخاب کرد، ادامه می یابد، رنگ های آن عبارتند از طلایی و سفید، طلایی و بژ، طلایی و آبی نفتی، طلایی و سیاه، پس شما می توانید بهترین گزینه را که با سبک شخصی و لباس هایتان متناسب است، انتخاب کنید. قطر صفحۀ آن 34 میلی متر است که این ساعت را در گروه ساعت های متوسط قرار می دهد.

به طور کلی، خریداران از جزئیات جذاب آن خوششان می آید و از کیفیت و کاربردی بودن آن راضی هستند. برخی منتقدان انتقاد کرده اند که بند چرمی آن در ابتدا کمی زبر و سفت است، اما از بقیه موارد مربوط به ساعت راضی بودند. هرچند این ساعت به اندازه برخی ساعت های دیگر برای تمامی اهداف مناسب نیست، اما برای نشان دادن مد کاملاً کافی است و چیز جالبی را با قیمت بسیار مناسبی نسبت به ساعت های تجملی دیگر به سبک روزمرۀ شما می افزاید. 
نقاط قوت: جزییات جالب، کارکرد دقیق، طراحی بادوام، مقاوم در برابر آب
نقاط ضعف: برخی گزارش کرده اند که بند آن بسیار سفت است. 


این مطلب ادامه دارد...

 

#خرید_ساعت_مچی_زنانه   #خرید_ساعت_مچی   #ساعت_مچی_کاسیو    #ساعت_مچی_سیکو   #ساعت_مچی_رومانسون   #خرید_اقساطی_ساعت_مچی

 

بهترین ساعت ها برای بانوان با قیمتی کمتر از 200 دلار (بخش دوم)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم