بهترین ساعت ها برای بانوان با قیمتی کمتر از 200 دلار (بخش سوم)

حالت مطالعه
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

قسمت قبل...

بهترین ساعت سبک نامزدی

چرا دوستش خواهید داشت: ریستالوژی (Wristology)  یک جذابیت زنانه به ساعت نامزدی می افزاید که می توان آن را با لباس های رسمی و غیررسمی استفاده کرد، و سبک و کاربرد را با قیمت بی نهایت مناسبی ارائه می کند. 

wristology watch

ساعت نامزدی اولیویا رز گلد اسکالوپد کلاً به سبک و مد مربوط می شود. در حالی که برخی ساعت های نامزدی دارای ظاهر اسپرت تر با جزییات و مشخصات بزرگ هستند، اولیویا کاملاً برعکس آنهاست. جزییات حلزونی شکل و پیچیدۀ آن خارج از صفحۀ ساعت قرار گرفته است و در داخل صفحه هیچ عدد یا نشانه ای وجود ندارد که به آن یک ظاهر براق و مدرن می دهد. 
برخلاف بسیاری از ساعت های مد، قیمت این ساعت 50 دلار است – یک قیمت مناسب برای ساعتی که به خاطر طراحی هوشمندانه اش، بسیار گران قیمت تر به نظر می رسد. برگ برندۀ دیگر این ساعت، همه کاره بودن آن است که به شما اجازه می دهد تا بیشترین استفاده را از یک ساعت بکنید. این ساعتی است که می توان آن را با لباس غیررسمی و رسمی استفاده کرد، خواه بخواهید به یک مهمانی آخر هفته بروید، یا به اداره، یا تفریح شبانه. 

 
شایان ذکر است که اگر مچ دست شما به طور ویژه ای ظریف است، ممکن است قاب 38 میلی متری این ساعت کمی برای شما بزرگ باشد. با این حال، اگر خواهان زیورآلاتی هستید که خودشان را نشان دهند و می خواهید که ساعتتان کانون توجه استایل شما باشد، با اولیویا ناامید نخواهید شد. 


از آنجایی که هیچ نشانگر زمانی در صفحۀ این ساعت وجود ندارد، ممکن است خواندن ساعت با آن برای برخی افراد سخت باشد. طرح روی قابب اسکالوپد با مکان اعداد مطابقت دارد که خواندن ساعت را ممکن می کند. در موتور این ساعت از کوارتز استفاده شده است که دقت آن را تضمین می کند. 


اولیویا در دوام نیز کم نمی آورد، که این برای ساعتی که برای استفادۀ روزانه طراحی شده است، یک مزیت به شمار می رود. برای افزایش دوام، بند ساعت از چرم ساخته شده است (برخی مدل ها با بند چرمی مخصوص ارائه شده اند) و به راحتی با سایر مدل های ریستالوژی که از بند 18 میلی متری استفاده می کنند، قابل تعویض است و این مزیت دیگر این ساعت به شمار می رود. اولیویا در رنگ های متعددی ارائه شده است، رز گلد و خاکستری، رز گلد و مشکلی و رزگلد و شرابی. 


مقاومت این ساعت در برابر آب 3 ATM برآورد شده است، به این معنی که می تواند پاشیدن آب و فرو رفتن های جزئی در آب را تحمل کند. با این وجود، مانند سایر ساعت های این لیست، این به آن معنا نیست که شما می توانید هنگام شنا یا در حمام از آن استفاده کنید. هر مشکلی که برای ساعت شما پیش بیاید، 2 سال گارانتی دارد. 


بسیاری از خریداران از خرید این ساعت راضی و خوشحال بودند، اما برخی اشاره کرده اند که صدای تیک تاک این ساعت بلندتر از میزانی است که آنها انتظار داشتند و برخی از خریداران با مچ های ظریف دوست داشتند که بند ساعت کمی کوچکتر بود. با این حال، بسیاری از آنها تنوع، طراحی ساده و زیبا و قیمت مناسب آن را دوست داشتند. 


اگر شما نیز دوست دارید زیورآلات مد روزی را با قیمت مناسب به مجموعه خود اضافه کنید، یا قصد دارید که بیش از یک ساعت در مجموعه خود داشته باشید، خرید این ساعت می تواند گزینه مناسبی باشد. اولیویا یک ساعت مد روز است، اما باعث خالی شدن حساب بانکی شما نمی شود. 


نقاط قوت: طراحی زنانه، ساخت مقاوم، مناسب برای لباس رسمی و غیررسمی، بند قابل تعویض، مقاوم در برابر آب، قیمت مناسب
نقاط ضعف: عدم وجود اعداد روی صفحه می تواند خواندن ساعت را سخت کند، برای افراد با مچ ظریف تر بزرگ به نظر می رسد، صدای تیک تاک از نظر برخی بلند است. 

 

... ادامه مطلب

 

#خرید_ساعت_مچی_زنانه   #خرید_ساعت_مچی   #ساعت_مچی_کاسیو    #ساعت_مچی_سیکو   #ساعت_مچی_رومانسون   #خرید_اقساطی_ساعت_مچی

 

بهترین ساعت ها برای بانوان با قیمتی کمتر از 200 دلار (بخش سوم)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم