بهترین ساعت ها برای بانوان با قیمتی کمتر از 200 دلار (بخش چهارم)

حالت مطالعه
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

قسمت قبل...

بهترین ساعت برای یک تیپ و ظاهر مدرن
چرا دوستش خواهید داشت؟ ساعت ماندین کلاسیک از ساعت رسمی راه آهن های سوئیس الهام می گیرد، با همان دقت و همان عقربۀ ثانیه شمار قرمزرنگ متمایزش. 

mandin

ماندین یک شرکت ساعت سوئیسی است که به خاطر ساعت هایش با طراحی ماهرانه و کیفیت بالا معروف است. الهام بخش آن ساعت رسمی راه آهن های سوئیس است که توسط مهندس و طراح سوئیسی هانس هیلفیکر در سال 1944 طراحی شده است. این ساعت به سمبل راه آهن های فدرال سوئیس تبدیل شد، که به وقت شناسی شهرت داشتند. 
در سال 1986، شرکت ساعت ماندین طرح اولیه را از این ساعت گرفت و در مجموعۀ ساعت خود به کار برد. ساعت ماندین کلاسیک سادگی ساعت راه آهن های سوئیس را به نمایش می گذارد، اما در عین حال یک ظاهر و حس مدرن دارد که به پوشش روزمره منتقل می شود.
 
عقربه ثانیه شمار قرمز رنگ سمبلیک به آن یک رنگ جالب می دهد، درست همانطور که آستر قرمز رنگ بند چرمی مشکی این کار را انجام می دهد. اگر شما به دنبال یک ساعت مچی منحصربفرد هستید که مجموعۀ زیورآلاتتان اضافه کنید که به اکثر لباس هایتان هم بیاید، ماندین کلاسیک گزینه خوبی است. 
افراد دارای مچ های ظریف از قطر سی میلی متری صفحه ساعت استقبال خواهند کرد. صفحۀ آن با اعداد مشکی رنگ زمان را نشان می دهد و دو عقربۀ دقیقه شمار و ساعت شمار با عقربۀ ثانیه شمار قرمزرنگ تکمیل می شوند. تمامی اینها روی یک پیش زمینۀ سفید تنظیم شده اند که خواندن ساعت را راحت می سازد. قاب استیل ضدزنگ، کریستال معدنی بادوام که برای پوشاندن صفحۀ ساعت استفاده شده اند و بند چرمی آن ساعتی را می سازند که قرار است که از آزمون زمان سربلند بیرون بیاید. 
در مورد زمان سنجی، شما می توانید روی دقت ماندین حساب کنید و این به خاطر موتور کوارتز سوئیسی آن است. ماندین همچنین مقاوم دربرابر آب است، بنابراین می تواند در برابر پاشیدن آب مقاومت کند و اگر زیر باران گیر بیافتید مشکلی برایش پیش نخواهد آمد، اما این بدان معنا نیست که می توانید آن را در آب فرو ببرید. در صورت هرگونه مشکل و عیب در تولید، ماندین دو سال ضمانت دارد. 
طراحی مینیمالیستی و زیبایی ماندین کلاسیک، و همچنین زمان سنجی دقیق آن توجه بیشتر خریداران را به خود جلب کرده است. خانم لیز، یکی از منتقدین، از چندمنظوره بودن این ساعت تعریف کرده و می گوید، رنگ قرمز آستر بند «ساعت را بسیار منحصربفرد می کند، و همچنین برای تمامی موقعیت ها و لباس ها مناسب است». 
تنها ایرادی که موقع خواندن نقدها می توان پیدا کرد این است که برخی خریداران به داشتن لوگوی ماندین در قسمت جلوی ساعت اهمیتی نمی دهند. این می تواند یک نقطۀ ضعف باشد، مخصوصاً به دلیل اینکه نقطۀ برجستۀ این ساعت طراحی بافکر صفحه اش می باشد، اما این کار چندان هم غیرمعمول نیست- بسیاری از ساعت های لوگوی خود را در صفحه دارند.
اگر شما دنبال ساعت منحصربفردی هستید که با اکثر لباس هایتان تناسب داشته باشد، ماندین کلاسیک گزینه خوبی است. 


نقاط مثبت: طراحی منحصربفرد صفحۀ ساعت، زمان سنجی دقیق، بادوام، مقاوم دربرابر آب، می توان آن را با لباس رسمی و غیررسمی استفاده کرد.
نقاط ضعف: برخی منتقدین از وجود لوگو در صفحۀ ساعت خوششان نمی آید

... ادامه مطلب

 

#خرید_ساعت_مچی_زنانه   #خرید_ساعت_مچی   #ساعت_مچی_کاسیو    #ساعت_مچی_سیکو   #ساعت_مچی_رومانسون   #خرید_اقساطی_ساعت_مچی

 

بهترین ساعت ها برای بانوان با قیمتی کمتر از 200 دلار (بخش چهارم)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم