بهترین ساعت ها برای بانوان با قیمتی کمتر از 200 دلار (بخش پنجم)

حالت مطالعه
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

قسمت قبل...

بهترین ساعت دستبندی
 
چرا دوستش خواهید داشت: برای اوقاتی که به زیورآلاتی نیاز دارید تا پوشش و لباستان را با آن تکمیل کنید، ساعت استیل ضدزنگ فسیل ویرجینیا این کار را برای شما انجام خواهد داد. 

هرچند یک ساعت روزانه که شما بتوانید آن را با لباس رسمی و غیررسمی استفاده کنید، یک وسیلۀ ارزشمند در کمد لباس شماست، گاهی اوقات شما به یک چیز خاص نیاز دارید تا با آن پیراهن مشکلی کوتاهتان استفاده کنید. ساعت فسیل ویرجینیا برای موقعیت های خاص ساخته شده است و درخشش چشمگیری را به هر لباسی اضافه خواهد کرد، و این به خاطر وجود قاب کریستال، کریستال های روی بند، و اعداد کریستالی آن است.


ویرجینیا در رنگ های رزگلد و نقره ای ارائه شده است، پس شما خواهید توانست که آن را با سایر زیورآلاتتان ست کنید و قاب سی میلیمتری آن برای اندازۀ مچ های مختلف مناسب است. 
این ساعت چیزهای بیشتری از درخشش دارد. آن یک ساعت دقیق با موتور کوارتز و ظاهر آنالوگ است. اعداد رومی ساعت های 12، 3، 6 و 9 را نشان می دهند و بقیۀ ساعت ها با کریستال نشان داده می شوند. این ترکیب، به همراه طراحی سه عقربه ای، خواندن ساعت را راحت می سازد. 
چون این یک ساعت دستبندی است، هیچ بند چرم رابطی وجود ندارد، اما بند آن با استیل ضدزنگ و گیره ای که به محکمی روی مچ شما بسته می شود، ساخته شده است. بند آن طوری طراحی شده است که شما می توانید آن را به سادگی دور مچ خود تنظیم کنید. ویرجینیا 5 ATM در برابر آب مقاومت دارد، بنابراین می تواند دوره های کوتاه فرو رفتن در آب کم عمق را تحمل کند، اما این به آن معنا نیست که می توانید با آن به شنا یا غواصی بروید. 
شایان ذکر است که برخی خریداران با یافتن بهترین حالت بند ساعت هیچ مشکلی نداشتند. برخی دیگر احساس می کردند که باز کردن بست بند برایشان دشوار است. علیرغم چالش هایی که برخی با بند این ساعت داشتند، برخی دیگر تنظیم بند ساعت را آسان می دانستند و از این که صفحه ساعت روی مچ دستشان زیاد بزرگ دیده نمی شود، خوشحال بودند. 
زیبایی و درخش، کیفیت بالا با قیمت مناسب، و قابلیت استفاده با لباس رسمی ویرجینیا را به یک زیورآلات شیک با هر لباسی تبدیل می کند. خواه شما یک جلسۀ بزرگ با مشتریان خود داشته باشید، بخواهید در یک رویداد رسمی شرکت کنید، یا شب قرارتان با نیمۀ دیگر وجودتان باشد، کمی درخشش بیشتر ضرری ندارد. 


نقاط قوت: طراحی زیبا، تزیین با کریستال برای استفاده با لباس رسمی، بند بادوام و قابل تنظیم 
نقاط ضعف: برخی منتقدان با تنظیم و باز و بسته کردن بند ساعت مشکل داشتند


... ادامه مطلب

#خرید_ساعت_مچی_زنانه   #خرید_ساعت_مچی   #ساعت_مچی_کاسیو    #ساعت_مچی_سیکو   #ساعت_مچی_رومانسون   #خرید_اقساطی_ساعت_مچی

 

بهترین ساعت ها برای بانوان با قیمتی کمتر از 200 دلار (بخش پنجم)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم