مروری بر 5 ساعت زنانۀ برتر سال

حالت مطالعه
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

اینجا ما مجموعه ای از ساعت های زنانه، با قیمت های متنوع را که در سال 2018 معرفی شدند، ارائه می کنیم. 

آتلیه دِموناکو (Ateliers deMonaco)

مدل راند دِمونت کارلو کلاسیک آتلیه دِموناکو دارای طرحی کلاسیک و در عین حال زیبا با قاب مدور و هماهنگ است. قاب 39 میلی متری آن یک صفحۀ آبی صدفی با 300 قطعه الماس که وزنشان در مجموع 33/1 قیراط است، دارد. این قاب با طلای 18 عیار و مرکز آن از تیتانیوم ساخته شده است و دارای کریستال های یاقوت کبود در جلو و پشت می باشد. پشت قاب با چهار عدد پیچ محکم شده است. موتور اتوماتیک dMc-700 دارای یک چرخ سیلیکونی، پل های تزئین شده با دست، یک روتور حکاکی شده با دست از طلاعی 22 عیار می باشد. منبع قدرت آن برای 42 ساعت نیرو ذخیره می کند. بند پوست سوسمار دست دوز آن با سگک طلای 18 عیار و تیتانیوم می باشد. این ساعت فقط در 88 عدد به صورت محدود تولید شده و قیمت آن 30800 دلار است.

 

بائوم و مرسیه ( Baume & Mercier )

مدل پرومس بائوم و مرسیه، با الهام از یک مدل دهۀ هفتادی یک صفحۀ بیضی شکل درون یک قاب گرد دارد. مدل فاز ماه نشان داده شده در تصویر دارای یک قاب استیل ضدزنگ 4/34 میلی متری است که در آن قطعات الماس کار شده است. صفحۀ آبی رنگ دارای حالتی سایه دار بوده و یادآور آسمان پرستارۀ شب است. این ترکیب زیبای فاز ماه در ساعت 12 فازهای قمری رانشان می دهد. این ساعت موتور سوئیسی روندا دارد. کریستال های یاقوت کبود در آن به کار رفته و تا عمق 50 متری در برابر آب مقاوم است. بند آن از پوست سوسمار و به رنگ آبی شیشه ای است. قیمت این ساعت 3790 دلار است.

 

بل و راس ( Bell & Ross )

عقاب الماس BRS متعلق به بل و راس در سال 2016 عرضه شد و امسال به عنوان یک خانواده گسترش یافت، که اکنون در چهار رنگ موجود است: آبی، خاکستری، سفید و صورتی. صفحه های این ساعت ها از فضای آسمان الهام گرفته اند و با الماس های درخشان که مانند ستاره ها در آسمان شب چشمک می زنند، پوشیده شده اند. هر رنگ این ساعت در دو حالت عرضه شده است: نوع ساده با الماس هایی روی صفحۀ صور فلکی و مدل الماسی که قاب آن 66 قطعه الماس دارد. قاب این ساعت از استیل 39 میلی متری است و موتور کوارتز BR-CAL 102 دارد. بند این ساعت از جنس مش میلانی، پوست سوسمار آبی یا صورتی، یا تیماج دباغی شدۀ سفید یا خاکستری رنگ است. شکل سفید آن را می توان با بند سرامیک مش یا چرمی استفاده کرد. قیمت این ساعت 6300 دلار است.

 

بلنکپین ( Blancpain )

Quantième Retrograde از مجموعۀ زنانۀ بلنکپین است. ساعت های این مجموعه منحصراً به موتورهای دست ساز و خودکار مجهز شده اند که برای ساعت هایی با پیچیدگی های ارگانیک که مخصوص آقایان بود، طراحی شده اند. کالیبر 2650RL دارای صفحۀ ساعت غیرمتمرکز، تقویم عقب رونده و فازهای ماه بوده و تنها 37/5 میلیمتر ضخامت دارد. قاب رزگلد 36 میلی متری آن دارای یک ردیف الماس روی قاب است که در مجموع 2 قیراط هستند. صفحۀ صدفی آن در مجموع 021/0 قیراط الماس دارد. کریستال یاقوت کبود پشت قاب روتور گل شکل موتور را نمایش می دهد. موتور این ساعت برای 65 ساعت نیرو ذخیره می کند. بند آن از چرم شترمرغ است و قیمت آن 41300 دلار می باشد.

 

باوت ( Bovet )

مجموعۀ Amadeo Fleurier 39 Fan باوت نمایانگر نقاشی های مینیاتوری ارائه شده روی صدف با موضوع بادبزن هستند بادبزن های ساخته شده با پر، ابریشم، تور یا صدف روی صفحه های این ساعت ها خلق می شوند. هر صفحه یک قطعۀ منحصربفرد است که در قاب 39 میلیمتری فلوریر آمادئو به رنگ های سفید یا رزگلد قرار گرفته اند. روی قوس، قاب و لبه های ساعت 227 قطعه الماس کار شده است که در مجموع 71/1 قیراط وزن دارند. سیستم قاب آمادئو به استفاده کننده اجازه می دهد تا ساعت خود را به یک ساعت مچی، ساعت رومیزی، یا یک ساعت آویزی تبدیل کند بدون اینکه از هیچ وسیله ای استفاده کند. کالیبر خودکار موتور 11BA13 دارای قدرت ذخیره برای 72 ساعت است. بند پوست سوسماری آن دارای سگک آردیلون طلایی است. قیمت این ساعت 89300 دلار می باشد.

 

#خرید_ساعت_مچی_زنانه   #خرید_ساعت_مچی   #ساعت_مچی_کاسیو    #ساعت_مچی_سیکو   #ساعت_مچی_رومانسون   #خرید_اقساطی_ساعت_مچی

 

مروری بر 5 ساعت زنانۀ برتر سال
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم