بیش از یک نفر در هر ده شهروند ثروتمند

حالت مطالعه
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

بیش از یک نفر در هر ده شهروند ثروتمند امسال می خواهند که رولکس بخرند
یک بررسی توسط بازارهای سرمایۀ بانک سرمایه گذاری RBC نشان داد که 12.3% آمریکایی های ثروتمند امسال قصد دارند رولکس خریداری کنند. 
در این بررسی اهداف خرید 720 مصرف کنندۀ ثروتمند آمریکا با درآمد خانوار سالیانۀ بیش از 100000 دلار در دسامبر سال گذشته مورد بررسی قرار گرفت. 61% پاسخ دهندگان درآمد خانوار بسش از 150000 دلار داشتند، 46% آنها مرد و 54% آنها زن بودند. 


به طور شگفت آوری رولکس بیشترین شانس را برای خریداری شدن در سال 2019 دارد که 3/12% نمونه به آن اشاره کرده بودند. پس از رولکس، تگ هوئر با 6/8% رتبۀ دوم را در لیست خریداری داشت. کارتیه با 9/7% قصد خرید در جایگاه سوم قرار داشت، که این ممکن است به دلیل تعداد بیشتر زنان در نمونۀ 720 نفری مورد بررسی باشد. 
امگا، بریتلینگ، و پاتک فیلیپ جزء 10 گزینۀ برتر بودند. اما برندهای اصلی از قبیل ائودمارس پیژه، IWC، پانرای و هابلوت در جایگاه های پایین تری قرار گرفتند. 

رولکس در چهار کیفیت از هفت کیفیت مطرح شده پیشرو است: انحصاری بودن، نوآورانه بودن، کیفیت برتر و متمایز بودن. کارتیه، ویژگی زیباترین بودن را به خود اختصاص داد. 


این بررسی همچنین اطلاعات افراد از 12 برند لوکس برتر را مورد سنجش قرار داد: لویی ویتون، شانل، گوچی، رولکس، هرمس، کارتیه، پرادا، بربری، امگا، بولگاری، فراگامو، و تادز. و نتایج نشان دادن که رولکس به عنوان انحصاری ترین برند شناخته می شود ، و کارتیه، پرادا و لویی ویتون، بربری، فراگامو، امگا و تادز به ترتیب پس از آن قرار دارند. 
وقتی از افراد در مورد درک آنها از کیفیت برتر سئوال شد، رولکس و کارتیه به عنوان برندهای برجسته معرفی شدند. رولکس در چهار کیفیت از هفت کیفیت مطرح شده پیشرو است: انحصاری بودن، نوآورانه بودن، کیفیت برتر و متمایز بودن. کارتیه، ویژگی زیباترین بودن را به خود اختصاص داد. 

 

#خرید_ساعت_مچی_زنانه   #خرید_ساعت_مچی   #ساعت_مچی_کاسیو    #ساعت_مچی_سیکو   #ساعت_مچی_رومانسون   #خرید_اقساطی_ساعت_مچی

 

بیش از یک نفر در هر ده شهروند ثروتمند
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم