سیتی زن (Citizen)  مجموعۀ دیزنی ماروِل (Disney Marvel)

حالت مطالعه
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

سیتی زن (Citizen) ، مجموعۀ دیزنی ماروِل (Disney Marvel) خود را با سه ساعت جدید کاپیتان مارول (Captain Marvel) گسترش می دهد
اولین بمب سینمایی به رهبری بانوان استودیوی مارول، به نام کاپیتان مارول، این هفته  سینماها را شگفت زده می کند، و شرکت ساعت سازی سیتی زن (Citizen Watch Co.) – که اولین ساعت های با موضوع سوپر قهرمان مارول را در کمیک کن نیویورک (New York Comic Con) در سال 2018 راه اندازی کرد  - اولین ساعت های با مخاطب بانوان این مجموعه را عرضه می کند تا با این فیلم تلاقی پیدا کند. 
citizen_captain_marvel

این ساعت ها که در نخستین نمایش کاپیتان مارول با حمایت سیتی زن در لوس آنجلس رونمایی می شوند (ساعت ساز ژاپنی در اوایل سال 2018 با شرکت مادر مارول دیزنی مشارکت خود را آغاز کرد)، همگی به رنگ طلایی بوده و یک آرم ستارۀ متمایز که در یونیفرم پوشیده شده توسط شخصیت اصلی فیلم به بازیگری بری لارسن (Brie Larsen) قرار دارد، در این ساعت نشان داده شده است. مانند بسیاری از ساعت های سیتی زن، مانند موج اول ساعت های مارول که به سوپراستارهای مرد شرکت سرگرمی کمیک اختصاص داده شده بود، مانند مرد عنکبوتی (Spider-Man)، کاپیتان آمریکا  (Captain America)، و بلک پنتر (Black Panther)، هر سه ساعت کاپیتان مارول شامل جنبش های زیست محیطی سیتی زن می باشد، که باتری های نوری دارند و در نتیجه لزومی به تعویض آنها نیست. 
citizen_captain_marvel

این سه ساعت، که هر سه دارای قاب های استیل گرد هستند، شامل یک مدل 37 میلی متری با بند آبی دریایی از جنس سیلیکون، با صفحۀ نقرع ای رنگ با اعداد و عقربه های طلایی رنگ، یک لوگوی ستارۀ کاپیتان مارول روی ساعت 9، و یک پنجرۀ تقویم در ساعت 3، و یک ثانیه شمار قرمز رنگ (قرمز، آبی دریایی، و طلایی رنگ های اصلی یونیفرم قهرمان زن این فیلم هستند). مدل دوم نیز که یک قاب 37 میلی متری و بند دستبندی استیل ضدزنگ دارد، دارای یک صفحۀ آبی دریایی، عقربه های طلایی، نشانگرهای اعداد که به صورت یک درمان به رنگ طلایی و کریستال های سواروسکی هستند، و لوگوی ستاره به رنگ طلایی در مرکز می باشد. مدل سوم، یک دستبند با تون رنگی طلایی است و قاب طلایی 40 میلی متری دارد، صفحۀ آن آبی است و یک الگوی ستاره ای در پس زمینۀ صفحه قرار دارد. 
citizen_captain_marvel

قیمت ساعت های کاپیتان مارول از 275 دلار برای مدل بند لاستیکی تا 350 دلار برای مدل های دستبندی متغیر است. آنها به همراه سایر ساعت های مجموعۀ در حال گسترش مارول در خرده فروشی های سیتی زن و همچنین وب سایت شرکت موجود هستند. 

ساعتهای مچی سیتیزن

 

#خرید_ساعت_مچی_زنانه   #خرید_ساعت_مچی   #ساعت_مچی_کاسیو    #ساعت_مچی_سیکو   #ساعت_مچی_رومانسون   #خرید_اقساطی_ساعت_مچی

 

سیتی زن (Citizen)  مجموعۀ دیزنی ماروِل (Disney Marvel)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم