اولین ساعت زنانۀ MB&F

حالت مطالعه
ﺳﻪشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

MB&F اولین ساعت زنانۀ خود را عرضه می کند، لگسی ماشین فلایینگ (Legacy Machine FlyingT)
MB&F، برند مستقلی که بیشتر به خاطر ساعت های خلاقانۀ خود مشهور است، اولین ساعت زنانۀ خود را برای مجموعه داران ساعت های زنانه عرضه کرده است، لگسی ماشین فلایینگ تی. و مانند هرچیزی دیگر این برند 14 ساله، این ساعت گفتنی های بیشتری از آن دارد که در نگاه اول به چشم می خورد. 
MB&F - Legacy Machine FlyingT این یک ساعت مردانه از مجموعۀ لگسی ماشین نیست که از روی تنبلی فقط اندازه اش را تغییر داده باشند، بلکه یک ساعت جدید است که از ابتدا ساخته شده است. فلایینگ تی در سه مدل موجود است – مدل اول یک صفحۀ سیاه با قاب با الماس های برلیان است؛ در مدل دوم صفحه و قاب، هر دو دارای الماس های برلیان هستند، و مدل سوم دارای صفحه و قاب با الماس های باگتی است. 
MB&F - Legacy Machine FlyingT

قاب باریک طلای سفید 38.5 میلیمتر عرض دارد، و گوشوارک های باریک و درازی دارد که کاملاً با الماس پر شده اند. قاب، دو تاج دارد، یکی برای کوک کردن و دیگری برای تنظیم زمان. یک کریستال برجستۀ یاقوت کبود مانند حباب روی قاب قرار گرفته است. زیر این گنبد، یک صفحۀ ظریف قرار دار که هشت لایه لاک سیاه کشیده شده یا درخشش هایی با الماس سفید را دربرمی گیرد.

یک موتور مکانیکی عمومی از مرکز صفحۀ برمی خیزد که روی آن یک توربیلون طیار با یک کنسول با منحنی دوبل به صورت پل قرار گرفته است. بنیانگذار این برند، مکاس باسر (Max Busser) می گوید که حرکت توربیلون طیار در بالای این موتور ستون مانند نماد رقص و چرخش عروسک بالرین در جعبه های جواهر است. یک تک الماس بزرک روی توربیلون قرار گرفته است. در موقعیت ساعت 7، یک صفحۀ سیاه یا سفید ساعت و دقیقه ها را با یک جفت عقربۀ زیبای سرپنتین به رنگ طلایی- آبی نشان می دهند. این صفحه با زاویه 50 درجه روی ساعت 7 قرار گرفته است تا فرد استفاده کننده بتواند ساعت را بخواند. 
MB&F - Legacy Machine FlyingT در پشت قاب، یک روتور اتوماتیک کوک مانند یک خورشید سه بعدی طلای قرمز با اشعه های حجاری شده قرار گرفته است که نیروی لازم برای چهار روز را برای فلایینگ تی فراهم می کند. این اولین باری نیست که MB&F از موتور ستون مانند در ساعت استفاده می کند، HM7 aquapod در سال 2017 را به یاد می آورید؟ موتور فلایینگ تی، در طی یک انحراف از پست مدرن ترین موتورها، که رویکرد رادیکال و دو صفحه ای برای ساخت موتور دارند، از رویکرد عمومی و کوآکسیال استفاده می کند. 
MB&F - Legacy Machine FlyingT در مجموع تنها 35 عدد از فلایینگ تی تولید خواهد شد، در سه مدل مختلف. مدل صفحه سیاه 115000 دلار، مدل الماس برلیان، 145000 دلار، و مدل الماس باگتی 315000 دلار قیمت خواهد داشت. 

 

#خرید_ساعت_مچی_زنانه   #خرید_ساعت_مچی   #ساعت_مچی_کاسیو    #ساعت_مچی_سیکو   #ساعت_مچی_رومانسون   #خرید_اقساطی_ساعت_مچی

 

اولین ساعت زنانۀ MB&F
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم