امگا سیمستر پلانت اوشن «دیپ بلک» کازامایگوس

حالت مطالعه
ﺳﻪشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

تیک تکیلا: امگا سیمستر پلانت اوشن «دیپ بلک» کازامایگوس
همکاری برندهای ساعت نادرند، و همیشه هم طبیعی ترین همکاری ها نیستند، اما اینجا یکی هست که تا حدی تناسب معقولی به نظر می رسد: امگا سیمستر پلانت اوشن «دیپ بلک» کازایامایگوس (Omega Seamaster  Planet Ocean “Deep Black” Casamigos)  یک عرضۀ محدود است، ساعت انحصاری آمریکایی که از یک شراکت بین ساعت سوئیسی میسون (maison) و تولیدکنندۀ جوان و فعال تکیلاها و مزکال های (نوعی نوشیدنی) باکیفیت برخاست- که رشتۀ مشترک بین آنها سفیر امگا و بنیانگذارکازامایگوس، جورج کلونی بود. 
Omega Seamaster Planet Ocean “Deep Black” Casamigos

کلونی که از سال 2007 یکی از سلبریتی های حمایت کننده از امگا بوده است، کازامایگوس را با دوستان قدیمی خود، راند گربر (Rande Gerber) و مایک ملدمن (Mike Meldman) بنیان گذاشت. (گربر که یک کارآفرین سرگرمی و زندگی شبانه است، از طریق همسرش، سوپر مدل سیندی کرافورد (Cindy Crawford) که حتی به مدت طولانی تری نسبت به کلونی از امگا حمایت کرده است (از سال 1995)، با امگا مرتبط بود). بنا به گفتۀ رئیس و مدیر ارشد اجرایی امگا، رینولد آشیلمن (Raynald Aeschilmann)، این برند ساعت کلونی و گربر را به عنوان بخشی از خانوادۀ امگا درنظر می گیرند، و تصمیم گرفته است که یک ساعت خاص تولید کند که طراحی دیپ بلک و همچنین ظاهر کازامایگوس تکیلا و مزکال را به خاطر می آورد. 
امگا اولین ساعت های دیپ بلک سیمستر پلانت اوشن را در سال 2016 معرفی کرد که توجه همگان را به استفاده از سرامیک اکسید زیرکانیوم سیاه در قاب ساعت به قطر 5/45 میلی متر و ادعای مقاومت در برابر آب تا 600 متر یا 2000 پا جلب می کرد که در آن زمان یک عمق غیرقابل پیش بینی برای یک ساعت با قاب سرامیکی بود. قاب این مدل جدید با این ابعاد مطابقت دارد، اما با دارای یک بافت مات جدید است که به گفتۀ امگا از بطری یک مزکال کازامایگوس که به تازگی عرضه شده است، الهام گرفته است. 

Omega Seamaster Planet Ocean “Deep Black” Casamigos

صفحه، مانند قاب، از سرامیک سیاه مات ساخته شده است و دارای جزئیاتی است که مستقیماً از طراحی بطری های کازامایگوس الهام گرفته اند: متن Omega Seamaster Planet Ocean “Deep Black” Casamigos پشت این پنجرۀ تیره و نیمه شفاف، موتور ساعت می تپد، کالیبر خودکار 8906 امگا، با فنر کوآکسیال و ذخیرۀ نیروی 60 ساعته که نیروی لازم برای زمانسنجی، کارکرد GMT، و نمایش تقویم را در پنجرۀ روی ساعت 3 فراهم می کند. مانند موتورهای کرونومتر، این موتور از 8 آزمون دقیق METAS، موسسۀ فدرال مترولوژی سوییس سربلند در آمده است، که از سطح بالای دوام، دقت، و مقاومت در برابر میدان های مغناطیسی اطمینان حاصل می کند. این ساعت به طور انحصاری از طریق بوتیک های امگا در آمریکا به قیمت 11600 دلار قابل خریداری است. 
 

 

امگا سیمستر پلانت اوشن «دیپ بلک» کازامایگوس
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم