بریتلینگ با نسخۀ محدود(Aviator 8 Etihad Limited Edition)

حالت مطالعه
ﺳﻪشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

بریتلینگ با نسخۀ محدود اویتور 8 اتحاد جدید به شراکت های جهانی با خطوط هوایی ادامه می دهد

بریتلینگ (Breitling) به عنوان بخشی از روابطش با خطوط هوایی اتحاد (Etihad)، خط هوایی ملی امارات عربی متحده، ساعت مچی اویتور 8 اتحاد تولید محدود (Aviator 8 Etihad Limited Edition) را از جنس استیل مشکی عرضه کرده است. این یک عرضۀ محدود در 500 قطعه است. این ساعت مچی روی صفحۀ خود اعداد عربی دارد، همانگونه که در مدل های خاورمیانه چنین است.

Breitling  Aviator 8 Etihad Limited Edition

این مدل محدود، بر اساس مدل نویتایمر 8 اتوماتیم دی اند دیت (Navitimer 8 Automatic Day & Date) ساخته شده است که در کاتالوگ کنونی بریتلینگ وجود دارد. مجموعۀ نویتایمر 8 به افتخار ویلی بریتلینگ (Willy Breitling) و دپاتمان هوانوردی ویت (Huit Aviation Department) او طراحی شده است. ویلی بریتلینگ دپارتمان هوانوردی ویت را در سال 1938 تأسیس کرد. نام دپارتمان (ویت به زبان فرانسوی به معنای 8 است) به این منظور انتخاب شد که 8 روز ذخیرۀ نیروی ساعت ها و سایر ابزار داشبورد را یادآوری کند. این تیم ساعت های مچی کرونوگراف این برند را طراحی کرد که در بخش هوانوردی مورد استفاده قرار می گیرند.

Breitling  Aviator 8 Etihad Limited Edition

مدل محدود اتحاد دارای یک قاب 42 میلی متری استیل ضدزنگ با روکش DLC مشکی است که دارای پشت قاب محکم پیچ شده است. ضخامت نیمرخ قاب 19/11 میلی متر است. آن از یک قاب خارجی دوار دوجهته با یک نشانگر قرمز کوچک برای نشان دادن موقعیت ساعت 12 استفاده می کند. زیر کریستال یاقوت کبود ضدانعکاس آن صفحۀ مشکی جوهری قرار دارد. روز هفته روی ساعت 12 (به حروف عربی) نشان داده می شود، و تاریخ روی ساعت 6 نمایش می گردد. اعداد عربی به رنگ طلایی با عقربه های آبکاری طلایی شده مطابقت دارند.

Breitling  Aviator 8 Etihad Limited Edition

نیروی این ساعت مچی توسط کالیبر 45 بریتلینگ تأمین می شود که یک موتور خودکار مبتنی بر ETA 2834-2 است. این موتور در گذشته در مدل های بریتلینگ مانند ترنس اوشن دی اند دیت (Transocean Day & Date) استفاده شده است. این ساعت مچی تا 38 ساعت ذخیرۀ نیرو دارد و تنها 500 عدد از آن تولید شده است، و ابتدا در ابوظبی، و سپس در سراسر جهان در اوایل 2020 به قیمت 4995 دلار عرضه خواهد شد.

 

بریتلینگ با نسخۀ محدود(Aviator 8 Etihad Limited Edition)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم