گروبل فورسی (Greubel Forsey) اسپرت

حالت مطالعه
یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

معرفی ساعت مچی گروبل فورسی جی ام تی اسپرت

گروبل فورسی (Greubel Forsey) ورود اولین ساعت اسپرت رسمی خود، GMT Sport را اعلام کرد. این مدل جدید دقیقاً ساعت مناسب برای یک ورزشکار گِل نورد نیست، اما این برند تمام تلاش خود را انجام داده است تا یک ساعت اسپرت عرضه کند که نیازهای رو به رشد مشتریان لوکس پسند برای یک ساعت نفیس و در عین حال مقاوم را برآورده می سازد.

این مدل جدید اولین قاب مات 45 میلی متری از جنس تیتانیوم خود را عرضه می کند. این قاب از چیزی استفاده می کند که برند آن را به عنوان «هندسۀ اورجینال قاب» می شناسد – یعنی شکل جدید که از بالا مثل یک ساعت سنتی گرد به نظر می رسد، اما از کنار به صورت یک شکل منحنی و ارگونومیک دیده می شود. منطق این اقدام راحتی مچ دست از طریق شکل جدید قاب است که به استفاده کننده از ساعت اجازه می دهد که تجربه منحصربفردی از راحتی ساعت داشته باشد. این قاب دارای قاب خارجی مات، یک تاج بزرگ آبی رنگ در سمت راست، و دو دکمه در سمت چپ است: یکی برای انتخاب منطقۀ زمانی و دیگری برای تنظیم زمان محلی با زمان جهانی. قاب این ساعت با استفاده از یک بند پلاستیکی مشکی یا آبی رنگ روی مچ بسته می شود.

صفحۀ این ساعت جنبه های زیبایی شناختی طرح های قبلی گروبل فورسی را دارد، و از معماری باز استفاده می کند؛ ترکیبی از پل های معلق، چرخ های نیمه نمایان، و صفحه های کوچک شناور در سه جهت. مهم تر از همه، شما متوجه توربیلون باز 24 ثانیه ای در موقعیت ساعت 1، ذخیرۀ نیرو در موقعیت ساعت 3، یک زمانسنج جهانی زمینی در پایین سمت راست، و یک صفحۀ کوچک برای ثانیه ها و منطقۀ زمانی در موقعیت 11:30.

درون ساعت یک موتور کاملاً جدید مخصوص این مدل باارزش که قادر به ذخیرۀ نیرو تا 72 ساعت است، قرار دارد. مکانیزم کوک دستی از 435 قطعۀ جدا تشکیل شده است.

هرچند قیمت این ساعت هنوز مشخص نیست، جی ام تی اسپرت تنها در 11 عدد تولید شده است و در اوایل سال 2020 به گروه منتخب مشتریان عرضه خواهد شد.

 

گروبل فورسی (Greubel Forsey) اسپرت
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم