ساعت مچی نظامی کرنوگراف دار

حالت مطالعه
چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

بررسی و آزمایش ساعت Sinn Model 158

سین (Sinn) به ساخت ساعتهای نظامی، برای نیروهای پلیس و نظامی معروف است. به عنوان مثال، EZM 1 در سال 1997 برای نیروهای ویژه آلمان طراحی شده بود.

با این وجود کمتر طرفداری است که در مورد ارتباط بین Sinn و Budeswher بداند. در دهه 1980 و اوایل 1990، مؤسس Sinn (هلموت سین) سهام نیروی نظامی آلمان از Budeswehr را خرید. هلموت دوباره بر روی این ساعت‌ها کار کرد و آن‌ها را با نام مدل Sinn Model 155 Bw فروخت.


در این مقاله به بررسی این ساعت می‌پردازیم تا ببینیم این ساعت مچی کرونوگراف دار چه عملکردی از خود نشان می‌دهد.

 

حال Sinn برای ادای احترام به ساعت ذکر شده در بالا مدل 158 را به تعداد محدود 500 عدد به بازار عرضه کرد. هر کس که با مدل اصلی آشنا باشد خیلی سریع متوجه شباهت این ساعت مچی با مدل قبلی اش می‌شود. با این وجود جزئیاتی در این ساعت‌ها تغییر کرده است. 

صفحه ساعت جدید کمی با مدل پیشین خود متمایز است. برای مثال عقربه زمان سپری شده کرونوگراف به رنگ قرمز رنگ هستند .همچنین یک نشانگر تاریخ در بالای ساعت 6 قرار داده شده است.

ضحامت این ساعت مچی مردانه وقتی که از کنار به آن نگاه می‌کنیم به نظر کم می‌آید. دلیل این موضوع طراحی منحنی مانند پشت آن است. ارتفاع این ساعت برابر با 15 میلیمتر است. از دیگر مشخصات این ساعت اسپرت، خاصیت ضد آبی آن تا عمق صد متری (10 بار فشار هوا در آب) است. این عمق برای یک ساعت مچی خلبانی بیش از حد کافی است.

ساعت جدید (مدل 158) به کالیبر موتور اتوماتیک 510 مجهز است، این کالیبر قابلیت ذخیره انرژی به مدت 48 ساعت را دارد. طبق تحقیقات ما ساعت جدید دقت خوبی در اندازهگیری زمان دارد. خطای این ساعت برای زمانی که کرونومتر آن خاموش است زیر 1 ثانیه در روز است. برای زمانی که کرونومتر آن روشن است این مقدار به 4 ثانیه در روز میرسد. قیمت این ساعت برابر با 2.660 دلار است. در زیر به مجموعه مشخصات این ساعت نگاهی اجمالی میاندازیم:

تولیدکننده: Sinn

شماره مرجع: 158.010

عملکرد: نمایشگر تاریخ، کرونوگراف

کالیبر: Sellita 510 که اتوماتیک بوده و قابلیت ذخیره انرژی به مدت 48 ساعت را دارد.

جنس قاب: استیل ضد زنگ که تا عمق 100 متری (10 اتمسفر)ضد آب است.

بند ساعت: بند Cowhide

ابعاد: قطر = 43 میلیمتر، ارتفاع = 15/15 میلیمتر، وزن = 110 گرم

قیمت: 2.660 دلار

 

ساعت مچی نظامی کرنوگراف دار
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم